برنامه های آموزش IP برای آکادمی Communitech از بهار امسال آغاز می شود

[ad_1]

در پاسخ به درخواست اخیر دولت استانی ، Kitchener مستقر در انتاریو ، گفت: برنامه جدیدی را برای مدیران C-suite در صحنه راه اندازی و شرکت های بزرگ راه اندازی کرده است تا به آنها کمک کند استراتژی های موثرتری را برای مالکیت معنوی.

در ژوئیه گذشته ، دولت انتاریو چارچوب حاکمیت جدید و تیمی را متمرکز بر تولید IP در استان اعلام کرد. میزگردهای بعدی و بحث و گفتگو با رهبران فناوری و تجارت منجر به گسترش برنامه موجود کمونیتک ، متمرکز بر IP استراتژیک شد. در کمونیکت دارایی فکری استراتژیک برای رهبران فناوری برنامه در بهار 2021 شروع می شود.

ایان کلوگمن ، مدیرعامل کمونیتک در یک خبرنامه مطبوعاتی در تاریخ 11 ، گفت: “این یکی از مواردی است که Communitech واقعاً در آن مهارت دارد – گردهم آوردن متفکران نوآور برای تبادل ایده ، یادگیری از یکدیگر و ایجاد راه حل”. ژانویه. “ما مشتاقانه منتظر ادامه این کار مهم با درگیر کردن صنعت ، دانشگاه و کارشناسان سیاست هستیم که به طور جمعی برای تقویت رونق اقتصادی کانادا از طریق استفاده استراتژیک از مالکیت معنوی تلاش می کنند.”

طبق برنامه درسی ، این برنامه مجازی شامل موارد زیر خواهد بود:

  1. ایجاد یک استراتژی تجاری و فرهنگ IP.
  2. ایجاد نمونه کارها IP و تجاری سازی جهانی.
  3. محافظت از مارک تجاری و مارک تجاری.
  4. استفاده و محافظت از موقعیت های IP.
  5. ارائه درآمد ، استانداردها ، ارزیابی ، درج و دارایی داده ها.

منابع بیشتر

به گفته وب سایت آن ، کمونیتک همچنین اولین مقاله از مجموعه مقالات سفید را منتشر کرده است که به طور گسترده ای به IP ، بازاریابی و پردازش IP می پردازد ، جایی که هر سه “به همان اندازه ارزیابی می شوند و در یک چارچوب IP جدید ادغام می شوند”.

این سند نشان می دهد که چگونه کانادا در شاخص نوآوری بلومبرگ در رتبه 22 از 60 اقتصاد جهان قرار دارد ، در زیر کشورهایی مانند آلمان ، کره جنوبی ، سوئیس ، سنگاپور ، سوئد و اسرائیل با حاشیه زیاد. او همچنین از کشورهایی مانند سنگاپور ، یک دولت شهری با جمعیتی فقط 6 میلیون نفر ، که در رده چهارم جهان به عنوان اکوسیستم بلاکچین و پنجم در جهان از نظر توسعه بخش فین تک قرار دارد ، به نقل از Startup Genome ، نام برد.

“این اتفاق به دلیل برنامه ماسهبازی کشور و به دلیل جشنواره Fintech سنگاپور ، بزرگترین مسابقه فین تک در جهان است که بیش از 45000 شرکت کننده از 130 کشور جهان را به خود جلب کرده است. آوردن دنیای fintech به سنگاپور شرکت ها را در معرض رقابت قرار داده و نوآوری های محلی را تحریک می کند. ”

همچنین ناتوانی کانادا در به دست آوردن مبالغ هنگفت را به منظور مقیاس گذاری و اجرای م effectivelyثر پول تحت الشعاع قرار می دهد. کانادا به CFO بیشتری نیاز دارد که “روند مالی کانادا را به جای ایالات متحده درک کنند”

گزارشی از مرکز تأثیرات دانشگاه تورنتو برای سال 2019 بیان می کند که اگرچه “کانادا از نظر VC سرمایه گذاری شده در سال در رتبه دوم OECD قرار دارد ، اما ما در تبدیل این سرمایه گذاری به Unicorns آخرین مقام هستیم. این وضعیت به قدری وخیم است که حتی اگر چهار برابر تک شاخ هم ایجاد کنیم ، باز هم در جایگاه آخر خواهیم بود. “

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme