با افزایش نرخ واکسیناسیون در کانادا ، گوگل به دنبال مقصد سفر است


با باز شدن قریب الوقوع مرز کانادا و آمریکا در 9 آگوست و روند رو به رشد نرخ واکسیناسیون که سفرها را ایمن تر می کند ، کانادایی ها در گوگل گردهم می آیند تا تعطیلات خود را پس از همه گیری برنامه ریزی کنند.

این سفر مانند گذشته ساده نیست. همانطور که کانادایی ها برای تعطیلات خود آماده می شوند ، باید بدانند کجا می توانند سفر کنند و محدودیت هایی که برای آن مقصد اعمال می شود. با این حال ، بر اساس گزارش کایاک ، پس از اعلام نخست وزیر جاستین ترودو در مرز در 19 ژوئیه 2021 ، تعداد جستجو برای سفر از کانادا به ایالات متحده در مقایسه با هفته قبل 322 درصد افزایش یافته است. به طور مشابه ، تقاضا برای سفر از ایالات متحده به کانادا 194 درصد افزایش یافت.

این هفته ، گوگل داده های جستجوی جدیدی را منتشر کرد که نشان می دهد محبوب ترین مکان هایی که کانادایی ها می خواهند از آنها دیدن کنند.

در اینجا نکات برجسته وجود دارد:

بسیاری از کانادایی ها در حال حاضر بر مکان هایی که می توانند در این کشور بازدید کنند تمرکز کرده اند ، زیرا سفرهای بین المللی هنوز محدود است و قوانین و محدودیت های زیادی دارد.

منبع: Google Trends

افراد خارج از کشور نیز می خواهند به کانادا سفر کنند.

برترین شهرهای کانادا خارج از کانادا:

 1. تورنتو
 2. ونکوور
 3. بنف
 4. آبشار نیاگارا
 5. مونترال
 6. کلگری
 7. اتاوا
 8. ویکتوریا
 9. یاسپر
 10. ادمونتون

با توجه به اخبار اخیر مبنی بر باز شدن مرز ، کانادایی ها به دنبال یافتن مکان هایی در ایالات متحده برای سفر به این امید هستند که به زودی اجازه ورود به این کشور را خواهند داشت.

حتما بخوانید:
لیپوساکشن راهی برای درمان چاقی نیست!

KAYAK ، یک آژانس مسافرتی آنلاین و موتور جستجوی متا ، نشان می دهد که محیط شهری ، ساحلی و تفریحی در لیست کانادایی ها بالا است.

شش مورد برتر KAYAK:

 1. مائوئی
 2. هونولولو
 3. لاس وگاس
 4. نیویورک
 5. فرشتگان
 6. اورلاندو

جستجوی گوگل برای سفرهای داخلی و خارجی نیز به بالاترین حد خود رسیده است. از ماه ژوئن ، هنگامی که برخی از محدودیت های سفر برای COVID-19 کاهش یافته است ، رشد مداوم وجود دارد. علاقه به تقاضای کانادایی برای سفرهای بین المللی از آوریل 2004 به این اندازه زیاد نبوده است.

طبق این نتایج ، کانادایی ها آماده سوار شدن به هواپیما و ترک کشور برای تعطیلات طولانی مدت خود هستند.

کشورهای برتر کانادایی ها در Google جستجو می کنند:

 1. ایتالیا
 2. ایالات متحده
 3. مکزیک
 4. هند
 5. فرانسه

دوبی ، یونان ، ژاپن ، انگلستان و کوبا ده کشور برتر را در سراسر جهان به پایان می رسانند.

در حالی که ایالات متحده در صدر لیست جستجوهای کانادایی قرار دارد ، سایر کشورها در ده مورد برتر بر اساس استان متفاوت است.

منبع: Google Trends
منبع: Google Trends
منبع: Google Trends
منبع: Google Trends

در حالی که برنامه ریزی برای تعطیلات قبل از COVID شامل س questionsالاتی در مورد محل اقامت و بهترین دیدنی ها است ، سفر در زمان همه گیری نیز س questionsالاتی در مورد قوانین و محدودیت ها ایجاد می کند. نتایج جستجوی Google نشان دهنده این تغییر است.

جستجوهای برتر گوگل برای س travelالات سفر از کانادایی ها:

 1. چه کسانی می توانند به کانادا سفر کنند؟
 2. چه زمانی کانادایی ها می توانند به ایالات متحده سفر کنند؟
 3. کانادایی ها کجا می توانند سفر کنند؟
 4. از کجا می توان آزمایش PCR برای سفر انجام داد؟
 5. سفر اصلی چه چیزی محسوب می شود؟
حتما بخوانید:
بسته بندی اصولی

سرانجام ، جستجوی گوگل برای “حفظ” و “مشاغل” در ماه های اخیر به بالاترین حد خود رسیده است. بسیاری از مردم مایل به سفر دور نیستند و فقط به دنبال تغییر چشم انداز هستند.

خواه اقامت در یک شهر همسایه ، بازدید از شهری در کانادا یا تعطیلات در کشوری دیگر ، واضح است که کانادایی ها به دنبال تمام اطلاعات مربوط به تعطیلات هستند که می توانند پیدا کنند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید