بانک Laurentian با Kyndryl برای سفر تحول ابری خود شریک می شود


بانک Laurentian کانادا و ارائه‌دهنده خدمات زیرساخت فناوری اطلاعات Kyndryl در حال راه‌اندازی منطقه فرود ابری جدید برای بانک هستند و از پلتفرم‌های ابری مانند Microsoft Azure استفاده می‌کنند. در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت که با این ابتکار، اکنون از یک پایه محکم و اثبات شده برای استقرار محیط چند ابری خود بهره می‌برد، که آن را قادر می‌سازد تجارب مشتری جذاب و قابلیت‌های دیجیتالی نوآورانه را ارائه دهد.

محیط جدید به خدمات دیجیتال ارائه شده توسط بانک اجازه می دهد تا به طور کارآمد و ایمن عمل کنند و این نوید را می دهد که مشتریان می توانند از یک تجربه بهینه و شفاف در تمام نقاط تماس تعاملی لذت ببرند. همچنین بانک را قادر می‌سازد تا معرفی راه‌حل ورود دیجیتالی خود را تسریع بخشد و تجربه VISA با طراحی مجدد و مشتری‌محورتر خود را ارائه دهد.

بانک Laurentian که در سال 1846 در مونترال تأسیس شد، اکنون نزدیک به سه هزار کارمند دارد. طیف گسترده ای از خدمات مالی و راه حل های مبتنی بر مشاوره را به مشتریان در سراسر کانادا و ایالات متحده ارائه می دهد. 46.1 میلیارد دلار دارایی در ترازنامه و 30.2 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد.

بیل یعقوب، معاون اجرایی، مدیر ارشد فناوری اطلاعات Laurentian گفت: «با این نقطه عطف، ما چندین اولویت کلیدی برنامه استراتژیک بانک Laurentian را اجرا می کنیم، از جمله فعال کردن رویکرد اول دیجیتالی و تسریع در معرفی راه حل دیجیتالی داخلی ما.» بانک. از طریق یک مشارکت استراتژیک با Kyndryl، ما از اندازه خود به عنوان یک مزیت برای ایجاد نوآوری، چابکی و سرعت استفاده می کنیم.

حتما بخوانید:
ادغام Google Meet و Google Duo رسما آغاز شد

Kyndryl سیستم های اطلاعاتی پیچیده و حیاتی را برای 4000 مشتری خود در بیش از 60 کشور طراحی، ساخت، مدیریت و مدرنیزه می کند. بیش از 90000 کارمند دارد.

خشایارکس کوپر، رئیس Kyndryl کانادا گفت: “بانک Laurentian استراتژی خود را برای رشد مشتری محور به وضوح تعریف کرده است، و آنها به نقاط عطف خود با سرعت قابل توجهی دست می یابند.” “Kyndryl مفتخر است که شریک دیرینه Laurentian Bank است و ما خوشحالیم که از سفر تحول آنها حمایت می کنیم زیرا آنها همچنان به تعریف بهترین شیوه ها برای تجربیات بانکی شخصی و تجاری کانادایی ها ادامه می دهند.”


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید