بازار ابر تجاری Sage هم اکنون در کانادا موجود است


امروز ، Sage از راه اندازی Sage Business Cloud Marketplace در کانادا خبر داد که به مشتریان کانادایی خود مجموعه ای از برنامه های ابری و برنامه های مرتبط با ابر برای کمک به آنها در عملکرد بهتر و پیش بینی دقیق تر در یک اقتصاد نامطمئن.

Sage Marketplace برای اولین بار در اوایل سال جاری در ایالات متحده راه اندازی شد ، و پس از آن انگلیس ، حرکاتی بود که به شرکت کمک کرد تا تلاش خود را برای تبدیل شدن به یک پخش کننده برجسته نرم افزار به عنوان یک سرویس تسریع کند. به گفته سیج ، بازار ابر پتانسیل تجارت الکترونیکی را دارد و از توسعه مداوم شرکای Sage و فروشندگان مستقل نرم افزار (ISV) پشتیبانی می کند و راهی برای ابر برای ISV های خارجی و فروشندگان ارزش افزوده (VARs) ایجاد می کند.

نانسی تیچبون ، مدیر عامل سیج کانادا ، گفت: “بازار سیج نشان دهنده تعهد مداوم ما برای همکاری با شرکا برای کمک به تأمین شدیدترین نیازهای تجاری مشتریان مشترک ما است ، همه از یک پلت فرم هوشمند با کاربرد آسان”. “این یک فروشگاه یک طرفه ابتکاری برای مشتریان است ، که به آنها امکان انتخاب از بین برنامه های قابل اعتماد و متصل را می دهد که باعث پیشرفت کسب و کار آنها می شود.”

برنامه های جدید Sage Marketplace در کانادا گنجانده شده است آسمان واقعی، بودجه بندی تجاری ، برنامه ریزی و پیش بینی راه حل ها ، و تازی اعتباری، نرم افزار مدیریت خودکار مجموعه ای است که به مشتریان نشان می دهد که بدهی و زمان پیگیری بدهی های معوقه چیست.

حتما بخوانید:
معرفی حرف آخر؛ آموزش ابتدایی تا کنکور با انیمیشن - چطور


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید