این مطالعه نشان می دهد که تا سال 2027 هزینه تأیید هویت دیجیتال در سطح جهان از 20 میلیارد دلار فراتر خواهد رفت


تحقیقات جدید Juniper Research نشان می‌دهد که هزینه‌های مربوط به بررسی‌های تایید هویت دیجیتال در سال ۲۰۲۷ به ۲۰.۸ میلیارد دلار در سطح جهان خواهد رسید که نسبت به ۱۱.۶ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۲ افزایش یافته است.

منبع: Juniper Research

این مطالعه نشان داد که این رشد به دلیل رواج خدمات دیجیتالی که به سفرهای دیجیتالی نیاز دارند و نیاز روزافزون به سیستم‌های تأیید هویت پیشرفته‌تر به دلیل خطرات امنیتی و تقلب در حال افزایش است، هدایت می‌شود.

تأیید هویت دیجیتال شامل تأیید اطلاعات از طریق روش هایی مانند اسکن سلفی، بررسی آدرس و احراز هویت مبتنی بر دانش است.

این تحقیق فروشندگان پیشرو تأیید هویت دیجیتال مانند Microsoft، Thales و LexisNexis Risk Solutions را ارزیابی کرد. هر شرکت را بر اساس معیارهایی مانند عمق و وسعت پیشنهادات، نوآوری خدمات، و چشم انداز آینده بازار ارزیابی کرد.

این تحقیق نشان داد که این فروشندگان از الزامات نصب دیجیتال استفاده می کنند و در عین حال قابلیت های پیشرفته ضد تقلب را نیز ارائه می دهند.

به عنوان مثال، مایکروسافت نقش پیشرو در تأیید، به ویژه با راه حل Azure AD خود در زمینه کار از راه دور، ایفا کرده است. استفاده از حضور در محیط کسب و کار خود

این مطالعه همچنین نشان داد که تالس با ایجاد مجموعه گسترده ای از راه حل ها در تأیید هویت که سپس برای هر مورد استفاده از تأیید هماهنگ می کند، رویکرد متفاوتی را اضافه کرده است.

سرانجام، LexisNexis Risk Solutions از پوشش داده گسترده خود با استفاده از یادگیری ماشین برای تأیید هویت استفاده می کند.

حتما بخوانید:
بهترین پاور بانک 2021 کدام است؟

به گفته داملا سات، یکی از نویسندگان این تحقیق، «مسیرهای متعددی برای موفقیت در تأیید هویت وجود دارد. بخش‌ها و انواع مختلف تأیید وجود دارد که هیچ فروشنده واحدی همه راه‌حل‌ها را پوشش نمی‌دهد. به این ترتیب، هنوز جای زیادی برای نوآوری وجود دارد. فروشندگان باید بر ایجاد مشارکت‌ها و اکتساب‌های نوآوری تمرکز کنند که به آنها امکان می‌دهد تا به طور هوشمندانه مؤثرترین انواع تأیید را برای هر مورد استفاده تنظیم کنند تا رشد را به جلو هدایت کنند.»


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید