این شرکت فناوری جهانی در حال راه اندازی کارخانه کانادایی در کلگری است


نیوکاسل ، یک شرکت فناوری نرم افزار مستقر در انگلستان Test Driven Solutions (TDS) ، کالگری را به عنوان مرکز مقر کانادایی خود انتخاب کرده است.

این شرکت استعدادهای فنی را در زمینه های مختلف جذب خواهد کرد.

“ما به دنبال استخدام توسعه دهندگان نرم افزار از تعدادی از فن آوری های مختلف ، مهندسان آزمایش خودکار و مهندسین DevOps (AWS & Azure) هستیم. ما همچنین می خواهیم فوراً استخدام IT داخلی را برای این کار استخدام کنیم. ” IT World Canada.

TDS که در سال 2020 به عنوان ارائه دهنده پشتیبانی از راه دور و در محل تأسیس شده است ، با انواع خدمات از جمله توسعه دهندگان کامل نرم افزار ، معماران فنی ، کیفیت خودکار و دستی ، مشاوران نرم افزاری فردی یا پشتیبانی کامل از تیم را برای پروژه های کوتاه مدت و بلند مدت ارائه می دهد. مهندسین اطمینان ، تحلیلگران تجارت چابک و آبشار ، استادان اسکرام و مهندسان DevOps.

طبق گفته توسعه اقتصادی اقتصادی کلگری (CED) ، یک سازمان غیرانتفاعی کلگری ، کالگری در بیش از 60 درصد شرکت های فناوری آلبرتا رهبر است ، و پیش بینی می شود تا سال 2022 7.5 میلیارد دلار برای تحول دیجیتال هزینه کند. ، مشاغل ملی و بین المللی برای تسهیل دسترسی به بازار در کلگری.

متصل:

RBC با ارائه 300 شغل جدید در فناوری ، یک مرکز نوآوری در کلگری راه اندازی خواهد کرد

Infosys غول فنی 500 شغل در کلگری را فراهم خواهد کرد

کلارک گفت: “ما کلگری را انتخاب کردیم زیرا دارای مرکز رشد روزافزون است و من واقعاً یک نقطه نرم برای حومه شهر دارم که قبلا در آنجا زندگی می کرد.” “من احساس می کنم کلگری مانند نیوکاسل است ، البته به جز کوه و هوا!” ما می خواهیم آنچه را که در اینجا در نیوکاسل ساخته ایم تکرار کنیم و تلاش می کنیم مشاغل زیادی ایجاد کنیم. داشتن دفتر مرکزی در تورنتو ، ونکوور یا مونترال آسان تر خواهد بود ، اما هدف من ایجاد مشاغل فنی بیشتر در کلگری و کمک به سازمان های آلبرتا برای ارتقا مهارت های خود و دستیابی به نتایج است.

حتما بخوانید:
آمازون برای کمک به SME ها در محافظت از مارک های خود برنامه IP Accelerator را در کانادا راه اندازی کرده است

چشم انداز با تکنولوژی پیشرفته در کلگری با چنان سرعتی رشد می کند که نشان می دهد شرکت ها آماده پذیرش تحول دیجیتال هستند. چندین غول فناوری و شرکت های جهانی ، از جمله Infosys و RBC ، در چند سال گذشته فروشگاه هایی راه اندازی کرده اند و یا به کلگری گسترش یافته اند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید