اینترنت پرسرعت با بودجه دولت به مناطق روستایی نیاگارا می آید

[ad_1]

بیش از 300 خانوار در روستاهای نیاگارا به زودی به لطف سه پروژه جدید که توسط جریان پاسخ سریع صندوق باند پهن جهانی تأمین می شود ، به اینترنت بهتری دسترسی خواهند یافت.

در تاریخ 8 فوریه توسط وزیر توسعه اقتصادی روستایی ، ماریام مونسف ، شبکه پهنای باند منطقه ای نیاگارا و تعاونی ارتباطات مورنینگتون بودجه ای معادل 2.2 میلیون دلار برای کمک به اتصال 310 خانوار مفقود به اینترنت پرسرعت دریافت خواهند کرد.

این پروژه ها مناطق دریاچه نیاگارا ، آبشارهای نیاگارا ، روتسای ، درایتون و سنت کاترین را هدف قرار داده اند.

جریان پاسخ سریع بخشی از صندوق باند پهن جهانی است (1.75 میلیارد دلار) که در 9 نوامبر سال 2020 راه اندازی شد. از 1.75 میلیارد دلار ، دولت فدرال 150 میلیون دلار برای پروژه هایی اختصاص داده است که می توانند از 15 نوامبر 2021 شروع به کار کنند

صندوق باند پهن جهانی بخشی از استراتژی اتصال کانادا است. از طریق ابتکارات بودجه دولتی و خصوصی ، کانادا قصد دارد تا پایان سال 2021 بارگیری 50 مگابیت بر ثانیه و بارگذاری باند پهنای 10 مگابیت بر ثانیه را برای 90٪ از کانادایی ها فراهم کند. تا سال 2026 ، این کشور می خواهد 98٪ کانادایی ها تحت پوشش قرار گیرند و 100٪ تا سال 2030.

مونسف در یک خبرنامه گفت: “دولت ما بیش از 205 میلیون دلار به 17 پروژه اتصال انتاریو متعهد شده است كه 19657 خانوار را به اینترنت بهتر و سریعتر متصل می كند.” “ما به سرمایه گذاریهایی از این قبیل ادامه خواهیم داد تا به ما کمک کند هر اینترنت پرسرعت کانادایی را به آنها متصل کنیم.”

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme