اینتراک به 13 موسسه مالی کانادایی ملحق می شود تا انتقال الکترونیکی Interac for Business را پیاده سازی کند


اینتراک با حمایت 13 موسسه مالی کانادایی راه اندازی شد تعامل داشتن انتقال الکترونیکی برای تجارت، راه حلی مبتنی بر فناوری تعامل داشتن خدمات انتقال الکترونیکی که امکان پرداخت دیجیتالی در زمان واقعی را برای مشاغل فراهم می کند.

چه خبر؟

  • افزایش محدودیت معاملات فردی: حد بالا برای معاملات از تعامل داشتن خدمات انتقال الکترونیکی برای هر تراکنش 10000 دلار بود. راه حل تجاری جدید محدودیت بیشتری برای معاملات فردی 25000 دلار ارائه می دهد و محدودیت های مصرف کننده توسط هر موسسه مالی کنترل می شود.

مشاغل همچنین می توانند از روش سنتی استفاده کنند. استفاده از تعامل داشتن خدمات انتقال تجارت الکترونیکی در طول همه گیری همه گیر به سرعت رشد کرده است. بیست و یک درصد شرکت های دیگر دریافت می کنند تعامل داشتن معاملات انتقال الکترونیکی در آگوست 2020 نسبت به فوریه ، تأیید کننده نیاز به راه حلی است که پرداختهای تجاری بی خطر و امن را در زمان واقعی تسهیل کند. ” آنوراگ کار ، دستیار نایب رییس محصولات جریان نقدی در اینتراک ، به آن گفت itbusiness.caبه

به گفته کار ، به نقل از مطالعه جدید Interac ، همه گیری همه گیر نیاز به این نوع پرداخت ها را تسریع کرده است. بیش از هشت نفر از 10 (83٪) رهبران تجاری به عنوان بخشی از تحول دیجیتالی خود پس از همه گیری ، خواستار محصولات پرداخت تجاری جدید هستند. مشاغل هنوز به بازرسی ها متکی هستند ، بیش از 389 میلیون چک تجاری در بازار در سال 2019 به ازای هر یک به طور متوسط ​​9000 دلار نشان می دهد. با سقف بالاتر تا 25000 دلار ، تعامل داشتن می گوید راه حل معاملات تجاری جدید آن می تواند بیش از 200 میلیون چک را جابجا کند.

حتما بخوانید:
هشتگ ترند ، 14 ژوئن 2021 - ضد واکس به Yelp روی می آورند. آینده شناخت چهره ؛ چگونه می توان تیم های راه دور را به طور موثر مدیریت کرد

ویژگی های بیشتر

  • به موقع:Interac می گوید که این سرویس جدید به Interac e-Transfer اجازه می دهد تا معاملات تجاری در زمان واقعی انجام شود ، به این معنی که شرکت ها دیگر مجبور به تعهد سرمایه در هنگام انتظار چک و انتقال وجوه الکترونیکی نیستند ، و آنها در عرض یک ثانیه خواهند فهمید که آیا پول دریافت شده است
  • سرشار از داده:تراکنش های e-Transfer e-Business برای تجارت غنی از داده و دارای استاندارد ISO 20022 است ، به این معنی که اطلاعات ساختار یافته می تواند در خود پرداخت گنجانده شود. کار به نشریه گفت که سرویس انتقال الکترونیکی سنتی Interac نیز اخیراً مطابق ISO20022 بوده است.

موسسات مالی کانادایی که در حال حاضر به این راه حل پرداخت جدید اجازه می دهند شامل ATB Financial ، BMO Financial Group ، CIBC ، Desjardins Group ، HSBC Bank Canada ، Manulife Bank of Canada ، Meridian Credit Union ، National Bank of Canada ، Peoples Trust Company ، Royal Bank of Canada ، اسکوتی بانک ، گروه بانک TD و اتحادیه های اعتباری کانادا ، با Vancity و First West شروع می کنند. در حالی که بسته به نحوه ارائه هر م institutionسسه مالی به کاربران نهایی ، سرویس جدید می تواند برای مشتریان خرده فروشی و تجاری قابل دسترسی باشد.

“تعامل داشتن تاد روبرتز ، رهبر پرداخت های کانادایی در Deloitte ، گفت: e-Transfer for Business آماده انجام همان کاری است که Interac e-Transfer برای چک های شخصی انجام داده است. کانادا ، در بیانیه مطبوعاتی “ما انتظار داریم که مشاغل به این مقدمه پاسخ مثبت دهند زیرا توانایی آنها را برای مشارکت کامل در بهبود اقتصادی کانادا پس از COVID-19 تسریع می کند.”

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز ، 6 سپتامبر 2021 - تجاوز جنسی در حال افزایش است

هنگامی که کانادا جدید است راه آهن بلادرنگ (RTR)، یک سیستم پرداخت در زمان واقعی فعال است ، سرویس Interac e-Transfer for Business از صرافی RTR جدید برای پردازش استفاده می کند.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید