اکنون زمان تغییر استراتژی خدمات مشتری است


در خدمات مشتری شورش مشتریان وجود دارد.

مجهز به اتصال به اینترنت که دسترسی فوری به طیف گسترده ای از فرصت های مشتری را فراهم می کند نیاز به خدمات مشتری برتر و مراقبت از مشتری دارد. آن ها هستند او دیگر از هیچ چیز متوسطی راضی نیست.

ارائه مراقبت استثنایی از مشتری ، به ویژه در مراکز تماس با حجم زیاد ، یک چالش است ، اما متوسط ​​بودن گزینه ای نیست.

مراقبت از مشتری تلاشی است برای ایجاد ارتباط عاطفی با مشتریان. خدمات مشتری مشاوره یا کمکی است که تجارت شما ارائه می دهد. خدمات مشتری بر تعاملات یک به یک متمرکز است و از معیارهای استانداردی که برای اندازه گیری خدمات مشتری استفاده می شود ، کمیت بیشتری دارد.

خلاصه نویسی 27 مه: سه راه برای افزایش تجربه مشتری ثبت نام کنید

بسیاری از شرکت ها برای سازگاری با “مشتری کنترل منظر” و واقعیت های به سرعت در حال تغییر در همه گیر شدن ، مشتری را کنار می گذارند ، تغییر جهت تجربه مشتری خود.

چرا؟ همانطور که جیک سوروفام ، مدیر ارشد بازاریابی در Visier ، توضیح می دهد: پسندیدن ترکیبات توانمندی رقابت و خریدار ، تجربه مشتری خود به نظر می رسد این تنها مزیت رقابتی واقعاً پایدار است.

در سال 2020 ، تجربه مشتری تقریباً یک شبه تبدیل به یک مشتری شد باید بودن باید. مطالعات مکرر تأیید می کند که مصرف کنندگان از قبل خدمات مشتری را در فرآیند تصمیم گیری برای محصول یا برند خود در نظر می گیرند.

“اگر مشتری شما را دوست دارد – و همچنان دوست دارد – به تجارت خود با شما ادامه خواهد داد. اگر این کار را نکنند ، نمی کنند. ”- نویسنده پل گرینبرگ.

نگاهی به برخی از این آمارهای خدمات مشتری ، هوشیارانه است.

  • برای مصرف کنندگان ، تجربه مشتری مهمتر از قیمت و محصول خواهد بود. – واکر
  • شرکت های آمریکایی به دلیل جابجایی مشتری به دلیل خدمات نامناسب مشتری ، 1.6 تریلیون دلار ضرر می کنند. – لهجه
  • نحوه برخورد با مشتری 70٪ رضایت وی را حکم می کند. – مک کینزی
  • کسب و کاری که تجربه مشتری بهتری را فراهم کند بین 4 تا 8 درصد بالاتر از بازار خود درآمد کسب می کند. – Bain & Company
  • 55٪ از مشتریان مایل به صرف هزینه بیشتر با شرکتی هستند که تجربه رضایت بخشی را تضمین می کند. – ThinkJar
  • 70٪ از مشتریان ناراضی که مشکلات حل شده را تجربه می کنند ، با یک کسب و کار آماده خرید دوباره هستند. – نگاه
  • آمار خدمات مشتری نشان می دهد هزینه مشتریان جدید بین 5 تا 25 برابر گران تر از حفظ مشتریان موجود است. – بررسی تجاری هاروارد

این مهم است که شرکتهایی که می خواهند مشتری خود را راضی نگه دارند یادشان باشد که مصرف کنندگان امروزی فقط نیستند مانند خدمات خوب مشتری به او پاداش دهید.

مارک دیگر آن چیزی نیست که ما به مشتری می گوییم – این همان چیزی است که مشتریان به یکدیگر می گویند. “- اسکات کوک ، بنیانگذار Intuit.

مشتریان علامت “حق بیمه” را به شرکتی آویزان می کنند که فراتر از آن باشد و علاقه زیادی به نیازهای شخصی خود نشان دهند و برای ارزش افزوده فراتر از خرید تلاش کنند.

اگر با آنها خوب رفتار کنیم ، سرانجام مردم خرید بیشتری می کنند ، که البته این همیشه هدف اصلی است.

ما مشتریان خود را به عنوان مهمان در یک مهمانی می بینیم و میزبان ما هستیم. وظیفه ما این است که هر جنبه مهمی از تجربه مشتری را هر روز بهبود ببخشیم. “- جف بزوس ، مدیر عامل آمازون.

به نوبه خود ، 91٪ از مصرف کنندگان پس از یک سال احتمال بیشتری برای خرید جدید دارند مثبت تجربه خدمات به مشتری. در حالی که نیمی از مصرف کنندگان می گویند تنها پس از آن به یک مارک رقابتی روی خواهند آورد یکی منفی تجربه ی مشتری.

بنابراین امروز مشتریان انتظارات زیادی دارند و اگر فکر می کنند این محصول بیشتر به آنها علاقه دارد سریعاً سراغ محصول یا مارک دیگری می روند. وفاداری مفهومی از گذشته است.

این آسیب پذیری باعث می شود تا سازمان ها در مورد چگونگی شارژ تجربه مشتری خود به گفتگو بپردازند.

این چالش های خدمات مشتری همچنین بر تیم های خدمات مشتری مرکز تماس تأثیر می گذارد. بعضی اوقات آنها در تأمین نیازهای مشتریان خود کند عمل می کنند ، ممکن است برای اجرای یک سرویس منسجم تلاش کنند.

این چگونه در مورد تجارت شما صدق می کند؟ آیا به دنبال گفتگو در مورد چگونگی بهبود – یا اطمینان از آینده – تجربه مشتری خود هستید؟ آیا به دنبال راهی برای ارائه خدمات بهتر و منسجم تر به مشتری مرکز تماس هستید؟

در این صورت ، ITWC یک جلسه توجیهی با حمایت مالی Talkdesk دارد که مورد علاقه شما خواهد بود.

سه روش برای بهبود تجربه مشتری یک ارائه ویژه است که شامل یک بحث پنل بین کارشناسان ، و پس از آن یک جلسه پرسش و پاسخ زنده است. ارائه 27 مه ، چالش تجربه مشتری در سال 2021 و نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای خودکار کردن کارهای تکراری ، بهبود و نظارت بر عملکرد مرکز تماس و محافظت از داده ها از شرکت کنندگان بد را برجسته می کند.


منبع: night-sky.ir

حتما بخوانید:
باربری کاشانی اولین اتوبار با تخفیف های ویژه - باربری و اتوبار بارسنتر

دیدگاهتان را بنویسید