انتاریو از سرمایه گذاری 2.5 میلیون دلاری در دستگاه ردیابی تماس پوشیدنی خبر می دهد

[ad_1]

دولت انتاریو 2.5 میلیون دلار در یک دستگاه ردیابی تماس ساخته شده در انتاریو سرمایه گذاری می کند که هشدار می دهد اگر نزدیک به فردی با COVID-19 بوده باشند ، کاربران

بودجه به شرکت Facedrive از طریق صندوق انتاریو با هم برای تسریع در استقرار برنامه ردیابی تماس TraceSCAN خود ، مطابق با انتشار خبری در 18 فوریه.

این شرکت پیش بینی می کند در حدود 150،000 دستگاه تحت این پروژه تولید و 68 شغل جدید از جمله مهندسین نرم افزار ، سیستم عامل و سخت افزار و متخصصان یادگیری ماشین ایجاد كند.

دولت صندوق 50 میلیون دلاری انتاریو با هم را سال گذشته برای كمك به بازرگانان برای بازگرداندن عملیات PPE و توسعه راه حل ها و خدمات فن آوری برای افتتاح امن مشاغل راه اندازی كرد.

متصل:

اگرچه دولت انتاریو در انتشار اخبار خود از سیاست های حفظ حریم خصوصی یا نگرانی های احتمالی نام نبرد ، اما می گوید فناوری TraceSCAN برای کمک به کاهش گسترش COVID-19 برای مشاغل و تنظیماتی که استفاده از تلفن های هوشمند محدود یا ممنوع است ، مانند خطوط هوایی طراحی شده است. ، مدارس ، سایت های ساختمانی و خانه های مراقبت طولانی مدت. این دستگاه باید به برنامه هشدار COVID ، که سال گذشته منتشر شد ، اضافه شود.

Facedrive Health ، بخشی از Facedrive Inc. ، از ماه مه 2020 با دانشگاه واترلو در زمینه TraceSCAN همکاری می کند. TraceSCAN قبلاً در تعدادی از پروژه های آزمایشی اجرا شده است که منجر به اجرای موفقیت آمیز این فناوری در شرایط واقعی می شود. برخی از مشاغل و سازمانهایی که از TraceSCAN استفاده می کنند شامل Air Canada ، LiUNA و Waywayseecappo First Nation هستند.

با این حال همه از این خبر راضی نیستند. کارشناس مرکز حفظ حریم خصوصی و مدیر اجرایی حریم خصوصی و امنیت جهانی در مرکز طراحی آن کاووکیان کمی پس از اعلامیه اظهار ناامیدی کرد.

“وحشتناک! با ریختن پول برای ردیابی شما و از کار انداختن حریم خصوصی خود: انتاریو در حال سرمایه گذاری 2.5 میلیون دلار در فناوری ردیابی پوشیدنی است که اگر افراد 6 فوت از یکدیگر فاصله نداشته باشند بوق یا لرزش خواهد کرد.

مونت مک ناگتون ، وزیر کار ، آموزش و توسعه مهارت ها ، گفت که فن آوری های جدید ردیابی تماس به محافظت از کارگران اصلی کمک می کند تا زمانی که استان “تعداد کافی واکسن” دریافت کند.

وی گفت: “در من همیشه برای راه حل های جدید و نوآورانه باز است تا به ایمن سازی کارگران در طی COVID-19 کمک کنیم.”[ad_2]

منبع: night-sky.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme