انتاریایی ها امیدوارند که آخرین اصلاحات “برخی دندان ها” به قانون دسترسی انتاریو بدهد


جیسون کینگ با کمبود بینایی متولد شد و اکنون کاملا نابینا شده است. وی در میان 16 میلیون کانادایی است که در حالی که با از دست دادن بینایی و سایر معلولیت ها زندگی می کنند ، به اینترنت می پردازند. در حالی که همه گیری جهانی سازمان ها را مجبور به اتخاذ تجارت الکترونیکی و کار از راه دور می کند ، فیل در اتاق مجازی پیرامون قابلیت دسترسی دیجیتال همچنان باقی است.

در انتاریو ، قانون دسترسی برای معلولین انتاریو (AODA) روش هایی را نشان می دهد که از طریق آن می توان به تجارت در انتاریو امکان دسترسی بیشتری داد 2.6 میلیون انتاریایی زندگی با معلولیت ، از جمله پایبندی به دستورالعمل های دسترسی به وب سایت (سطح WCAG 2.0 سطح AA).

مهلت اجرای این استانداردها ژانویه 2021 بود. این تا 30 ژوئن 2021 تمدید شد ، به این معنی که هزاران سازمان دولتی ، خصوصی و غیرانتفاعی در انتاریو با 20 کارمند یا بیشتر می توانند در صورت جریمه نقدی حداکثر 100 دلار در روز مواجه شوند. آنها از دستورالعمل های دسترسی به وب پیروی نمی کنند.

کینگ نماینده شورای معلولیت در پیتبورو است. وی می گوید دستورالعمل ها و جریمه های جدید انگیزه امیدوار کننده ای برای قانونی کردن اهمیت دسترسی دیجیتال در اقتصاد پررونق اینترنت است.

وی گفت: “امید من همیشه این بوده است که وقتی صحبت از قانون دسترسی می شود ، در واقع برخی از این قوانین تعامل با برخی از دندان ها روبرو خواهیم شد.”

در صورت از دست دادن:

با نزدیک شدن مهلت مقرر ، این کارشناس می گوید تجارت “تازه شروع شده” تا دسترسی دیجیتالی را با جدیت بیشتری مورد توجه قرار دهد. [IT Business Canada]

هشتگ روند ، 8 مارس 2021 – یک بحران جهانی دیگر در امنیت سایبری. هارد دیسک های 100 ترابایتی؛ قابلیت دسترسی دیجیتال [Podcast]

شرکت تولید وب سایت در اتاوا صنایع دستی و خدمه نمونه ای از شرکت متمرکز بر بهبود قابلیت دسترسی دیجیتال است.

این ژانویه ، صنایع دستی و خدمه و موسسه ملی نابینایان کانادا اعلام کرد مشارکتی برای کمک به سازمانها در ایجاد یک تجربه دیجیتالی قابل دسترسی تر است.

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز ، 3 مه 2021 - باند Ransomware اعلام کرد رمزگذاری حذف شده است. یک کارگزار بیمه در ساسکاچوان تحت تأثیر باج افزار قرار دارد. کارمندان داده های COVID را در معرض خطر قرار می دهند امنیت سایبری کسب و کار فناوری اطلاعات امروز ، 3 مه 2021

“همه گیری نشان داد که ما چقدر در زندگی اجتماعی ، شخصی و شغلی خود به اینترنت متکی هستیم و عدم دسترسی افراد معلول به طور جدی نحوه مشارکت در جامعه ، اقتصاد و بازار کار را به خطر می اندازد.” Dave Hale گفت. بنیانگذار و شریک Craft & Crew.

از نظر هیل ، شکستن این ننگ که دسترسی دیجیتال با زیبایی شناسی و طراحی جذابیت دارد ، از اهمیت بالاتری برخوردار است.

هیل توضیح داد: “این باور وجود دارد که طراحی محصولات دیجیتال با قیمت مناسب به این معنی است که این امر به دلیل هزینه های خوب طراحی مدرن است.” “بیش از Canada.ca نگاه نکنید. این سایتی است که از نظر قابلیت دسترسی برای همه کانادایی ها عملکرد بسیار خوبی دارد اما فاقد جذابیت بصری است. “

جزئیات کوچک تفاوت زیادی ایجاد می کند

هیل دو عامل مهم را که می تواند قابلیت دسترسی دیجیتال را تحت تأثیر قرار دهد برجسته می کند. شماره یک نسبت کنتراست است که در آن قرار دادن رنگ هایی مانند متن آبی روشن روی پس زمینه خاکستری روشن دیدن برای کسی دشوار است. او می گوید که اغلب دکمه های تماس نسبت وحشتناک رنگی برای ارتباط با تجارت ، خرید یک محصول ، سرمایه گذاری در یک سرویس وجود دارد.

سپس هیل بر اهمیت متن جایگزین تأکید می کند. هنگامی که صفحه خوان ها روی یک عکس جهت می گیرند ، هیچ متنی برای توصیف عکس وجود ندارد. او می گوید متن جایگزین برای عملکرد به عنوان متن توصیفی در وب سایت ها مهم است ، همانطور که برنامه های تلویزیونی با برچسب بسته آنچه را که اتفاق می افتد توصیف می کنند.

هیل می گوید: “اگر این تصاویر به درستی برچسب گذاری نشده یا حاوی متن جایگزین باشند ، صفحه خوان نمی فهمد که چیست و ممکن است به طور کلی اطلاعات یا محتوا را کاملاً از دست بدهد.”

کینگ با نظرات هیل موافقت کرد و افزود که یک مشکل عمده عدم توانایی کنار آمدن با تغییرات نرم افزار است. وی گفت: “توسعه دهندگان وب سایت با توجه به قابلیت دسترسی ، هماهنگ کار نمی کنند.”

حتما بخوانید:
هشتگ روند ، 14 مه 2021 - مخازن بیت کوین تسلا؛ eBay برای فروش NFT؛ Wattpad در حال گسترش تجارت خود است

کینگ گفت ، به عنوان مثال ، Microsoft Edge بسیار غیرقابل دسترس است. “ما هنوز در تلاش برای درک برخی از اصلاحات هستیم. اما مگر اینکه از Google Chrome استفاده کنید ، Microsoft Edge تقریباً کاملاً غیرقابل قبول است. ”

بسیاری از وب سایت ها با صفحه خوان هایی که به صورت عمودی خوانده می شوند قابل دسترسی نیستند. برای وب سایتی مانند Eventbrite ، کینگ می گوید که اطلاعات مفید زیادی روی صفحه وجود دارد. اما اگر برای یک رویداد ثبت نام کند ، قسمتهای ترکیبی وجود دارد و قسمتهای ویرایش آنها فعال نمی شوند تا به درستی با نرم افزار صفحه خوان کار کنند.

کینگ می گوید محبوبیت قابلیت دسترسی دیجیتالی سالها به عقب منتقل شده است زیرا بسیاری از توسعه دهندگان و شرکت ها در معرض افراد معلول نبوده اند.

وی توضیح داد: “اگر شخص مهم دیگری یا شخصی در زندگی خود که با معلولیت زندگی می کند نداشته باشید و هرگز در معرض معلولیت قرار نگرفته باشید ، لزوماً نمی توانید دلایل نیاز به دسترسی را درک کنید.”

با این حال ، کینگ می گوید برای دسترسی دیجیتال بسیار مهم است که ابتدا در سازمان ها وجود داشته باشد. COVID-19 افراد معلول را قادر ساخته است تا از خانه کار کنند و به دنبال فرصت های اضافی در آینده باشند ، اما کار در اینجا متوقف نمی شود.

کینگ از شرکت ها می خواهد به جای اینکه بعداً آنها را تصویب کنند ، با ایده طراحی جهانی شروع کنند.

“اگر قصد دارید برنامه جدیدی را طراحی کنید ، اگر می خواهید به جای ساختن صفحه وب جدیدی ایجاد کنید ، و سپس برگردید و آن را در دسترس قرار دهید ، آن را از ابتدا در دسترس قرار دهید. او راحت تر ، سریعتر و ارزان تر است. “


منبع: night-sky.ir