امنیت سایبری امروز ، 7 مه 2021 – امنیت سیستم عامل های سفارش آنلاین رستوران زیر سوال رفته است ، گوگل با 2FA و کلاهبرداری بررسی محصولات سخت می شود | امنیت سایبری تجارت IT امروز ، 7 مه 2021


امنیت سیستم عامل های سفارش آنلاین رستوران زیر سوال رفته است ، Google با 2FA سفت و سخت شده و کلاهبرداری بازبینی آنلاین محصولات جعلی را کشف می کند.

امروز به امنیت سایبری خوش آمدید. این جمعه 7 مه است. من هوارد سلیمان هستم ، خبرنگار امنیت سایبری سایت ITWorldCanada.com.

این هفته من در مورد احراز هویت دو عاملی و چند عاملی بسیار صحبت کرده و نوشته ام. در واقع ، این یکی از مباحث بعد از ظهر پادکست In Review است. بسیاری از سرویس های آنلاین آن را به عنوان گزینه ای برای محافظت از رمز ورود شما ارائه می دهند. دیروز ، به عنوان بخشی از روز جهانی رمز عبور ، گوگل گفت که به زودی کاربران را مجبور به استفاده از احراز هویت دو عاملی می کند. این کار با ضبط خودکار موارد استفاده از Gmail و Google Workforce که حساب های آنها برای آن پیکربندی شده است شروع می شود. برای کسانی که نمی دانند ، با تأیید اعتبار دو عاملی پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور ، از شما خواسته می شود یک کد شش رقمی ارسال شده به دستگاه جداگانه وارد کنید. یا اگر می خواهید با تلفن هوشمند وارد سیستم شوید ، از شما خواسته می شود که ضربه بزنید. احراز هویت چند عاملی روش دیگری برای تأیید واقعیت ورود به حساب خود است. در هرچه بیشتر سرویس هایی که ارائه می دهند از آن بهره ببرید.

در طی همه گیری بسیاری از رستوران ها مجبور بودند به سرعت خدمات سفارش آنلاین و صادرات را ارائه دهند. این به معنای ثبت نام در یک سیستم سفارش آنلاین بود. اما امنیت برخی از سیستم عامل ها وجود ندارد. طبق گفته یک شرکت مشاوره سایبری موسوم به Gemini Advisory ، در شش ماه گذشته پنج سیستم عامل هک شده است. آنچه مهاجمان دریافت کردند 343000 شماره کارت اعتباری و بدهی بود. اکنون آنها در وب سایت های جنایی به فروش می رسند. سیستم عامل های هکر که مورد استفاده بسیاری از رستوران ها قرار می گیرند ، از رستوران های هکر یک به یک کارآیی بیشتری دارند. این سیستم عامل های سفارش آنلاین باید با نظارت بر کد وب سایت خود برای تغییرات غیرمجاز ، امنیت خود را افزایش دهند.

حتما بخوانید:
چگونه یک عطاری راه اندازی کنیم؟

به فکر خرید هستم این محصولی که در اینترنت می خواهید؟ بازخورد مشتری بیشتر مثبت است. اما آیا می توان به آنها اعتماد کرد؟ این به فروشنده بستگی دارد. شرکت های بی پروا به خاطر نوشتن نظرات مثبت غلط به مردم جایزه می دهند. سالهاست که ادامه دارد. آخرین شواهد این هفته توسط یک شرکت امنیتی به نام Safety Detectives فاش شد. محققان وی یک بانک اطلاعاتی حاوی دهها هزار سند را در پشت تقلبی که توسط فروشندگان در آمازون اجرا شد ، پیدا کردند. مردم موافقت می کنند که با پنج ستاره نظرات خود را بنویسند و در عوض بازپرداخت کامل وجوه خریداری شده را دریافت می کنند. بنابراین در عمل آنها چیزها را رایگان دریافت می کنند. این احتمال وجود دارد که 200000 بازرسان و شاید 75000 فروشنده کالا در آن شرکت کنند. مشخص نیست چه کسی این پایگاه داده از بازرسان جعلی را جمع آوری کرده است. هر کی بود خیلی خوب ازش دفاع نکردند.

با تردید در بررسی هایی که بسیار مثبت هستند ، مانند آگهی خوانده می شوند و مانند دیگران هستند ، می توانید از پذیرش جلوگیری کنید.

فعلاً بعداً به یاد داشته باشید امروز هفته مرور در دسترس خواهد بود ، وقتی من و یک مفسر مهمان برخی از اخبار هفته را بحث خواهیم کرد.

به یاد داشته باشید که پیوندهای مربوط به جزئیات داستان پادکست در نسخه متنی این پادکست در ITWorldCanada.com وجود دارد. در آنجا داستانهای دیگری از من پیدا خواهید کرد.

امنیت سایبری امروز را در Apple Podcasts ، Google Podcasts دنبال کنید یا ما را به جلسه کوتاه Flash خود درباره بلندگوی هوشمند خود بیفزایید.

حتما بخوانید:
تاریخچه مخفی اسباب بازی


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید