[ad_1]

اخاذی جنسی در حال افزایش است.

به امنیت سایبری امروز خوش آمدید. دوشنبه 6 سپتامبر است. من هوارد سلیمان هستم ، نویسنده امنیت سایبری برای ITWorldCanada.com.

برای شنوندگان در کانادا و ایالات متحده ، این یک دوشنبه جشن است ، بنابراین من این پادکست را نسبتاً کوتاه نگه می دارم.

تعداد شکایات اخاذی از FBI همچنان در حال افزایش است. این افراد شامل افراد تند و زننده ای می شود که تهدید می کنند در صورت عدم انجام کاری ، تصاویر شخصی و حساس قربانیان را منتشر خواهند کرد. این شامل پرداخت پول ، ارسال تصاویر جنسی بیشتر یا انجام اعمال جنسی است. در شش ماه نخست امسال ، FBI بیش از 16000 شکایت اخاذی دریافت کرد. این دو سوم تعداد شکایات ثبت شده در سال گذشته است. بسیاری از قربانیان ابتدا شکنجه گران خود را در وب سایت ها و برنامه های دوستیابی ملاقات می کنند. اغلب دوست به اصطلاح گفتگو را به سکوی پیام رسانی دیگری منتقل می کند. رابطه دوستانه آغاز می شود. سپس به اصطلاح دوست می خواهد تصاویر یا فیلم های جنسی داشته باشد. اگر قربانی رعایت کند ، دوست باج خواه می شود.

در اینجا نکاتی وجود دارد: هرگز تصاویر مضطرب از خود را برای کسی ارسال نکنید ، مهم نیست که چه کسی هستند یا چه کسی هستند. شاید به خاطر داشته باشید که چندین ستاره هالیوود در سال 2014 شرمنده بودند ، زمانی که شخصی موفق به یافتن نام کاربری ، گذرواژه و پاسخ به سوالات امنیتی 100 کاربر آیفون شد که از همسر و شریک زندگی خود عکس گرفتند.

به طور کلی ، پیوست های افرادی را که نمی شناسید باز نکنید. پیوندها می توانند به طور مخفیانه دستگاه های متصل به اینترنت شما را با استفاده از بدافزار هک کنند تا به اطلاعات شخصی ، عکس ها و مخاطبین شما دسترسی داشته باشند ، یا بدون نیاز به اطلاع شما ، وب کم و میکروفون شما را کنترل کنند.

اگر قربانی اخاذی جنسی هستید ، با اداره پلیس محلی خود تماس بگیرید.

این فعلا به یاد داشته باشید که پیوندها به جزئیات داستان پادکست در نسخه متنی ITWorldCanada.com است. در آنجا داستانهای دیگر من را خواهید یافت.

امنیت سایبری را امروز در پادکست های Apple ، Google Podcasts دنبال کنید یا ما را در بلندگوی هوشمند خود به Flash Briefing خود اضافه کنید. ممنون که به این تعطیلات آخر هفته گوش می دهید. من هوارد سلیمان هستم

[ad_2]

منبع: night-sky.ir

ایندکسر