امنیت سایبری امروز ، 21 آوریل 2021 – هکرها شماره گواهینامه رانندگی را می دزدند ، شرکت انرژی داده های حساب مشتری را خسته می کند و مراقب این سرخ کن Wi-Fi باشید | امنیت سایبری تجارت فناوری اطلاعات امروز ، 21 آوریل 2021


هکرها شماره گواهینامه رانندگی را می دزدند ، یک شرکت انرژی از اطلاعات حساب مشتری تخلیه می شود و مراقب این سرخ کن Wi-Fi باشید.

امروز به امنیت سایبری خوش آمدید. این چهارشنبه 21 آوریل است. من هوارد سلیمان هستم ، خبرنگار امنیت سایبری سایت ITWorldCanada.com.

شرکت بیمه Geico به مشتریان هشدار می دهد که هکرها وارد سیستم آن شده و شماره گواهینامه رانندگی را به سرقت برده اند. حدوداً بین 21 ژانویه تا 1 مارس ، هکرها از اطلاعات مشتریانی که از مکان های دیگر دریافت می کردند برای دسترسی به وب سایت فروش آنلاین Geico استفاده کردند. همراه با نام و آدرس شخص ، می توان از شماره گواهینامه رانندگی برای تأیید هویت یک برنامه جعلی برای مزایای بیکاری استفاده کرد. جیکو به مشتریان هشدار می دهد در صورت دریافت هرگونه نامه جبران خسارت که در قبال آن اقدام نکرده اند ، به آژانس بیکاری ایالتی هشدار دهند.

در اینجا یکی دیگر است یکی از آن لحظات “خطرناک”: یک تأمین کننده انرژی در نیوانگلند به نام Eversource Energy اعتراف کرد که کسی با افشای اطلاعات شخصی مشتریان ، یک سرور ذخیره سازی ابری را اشتباه تنظیم کرده است. طبق سرویس خبری Bleeping Computer ، نام ها ، آدرس ها ، شماره های تأمین اجتماعی ، شماره تلفن ها و شماره حساب های 11000 مشتری را می توان کپی کرد اگر کسی بداند کجا باید مراجعه کند. شرکت ها باید تعداد افرادی را که حق ذخیره اطلاعات حساس در فضای ابری را دارند محدود کنند. آنها همچنین برای اطمینان از پیروی از اقدامات امنیتی ، به نظارت آنلاین نیاز دارند.

همانطور که گفتمدر صورت وجود هرگونه آسیب پذیری ، هر چیزی که در خانه به اینترنت وصل کنید می تواند به عنوان یک نقطه ورود برای هک کامپیوتر شما استفاده شود. طبق گفته محققان سیسکو سیستمز ، آخرین نمونه سرخ کن هوا Cosori Smart 5.8-Quart است. با استفاده از این دستگاه می توانید انواع غذاها را بپزید. آن را به Wi-Fi در خانه خود متصل کنید و برنامه تلفن هوشمند می تواند از راه دور دستگاه را کنترل و کنترل کند. با این حال ، محققان می گویند که در هنگام راه اندازی و ثبت نام قابلیت بی سیم دستگاه ، یک هکر در این نزدیکی هست می تواند وارد دستگاه شود و از این رو سایر موارد در شبکه خانگی وجود دارد. سیسکو 90 روز مهلت داد تا Cosori پاسخ دهد و آسیب پذیری را قبل از آشکار سازی عمومی برطرف کند. از روز دوشنبه ، او هنوز اعزام نشده بود.

حتما بخوانید:
The Secret داروهای گیاهی

هنگام خرید لوازم خانگی به اصطلاح هوشمند – که شامل لامپ ، مانیتور کودک ، یخچال و سرخ کن های عمیق است – آیا واقعاً لازم است به اینترنت متصل شود. برخی از تولیدکنندگان متخصص امنیت سایبری نیستند و به روزرسانی های نرم افزاری یا سخت افزاری را منتشر نمی کنند.

یازده تیم از دانش آموزان دبیرستان ها و دبیرستان های کانادا در مسابقه ملی امنیت سایبری سالانه Cyber ​​Titan در فینال هستند. سه تیم از تورنتو ، سه تیم از وینیپگ ، دو تیم از ادمونتون ، دو تیم از فرگوس ، انتاریو و یک تیم از فردریکتون ، نیوبرانزویک هستند. یکی تیمی با نمادهای جایگزین است که برای سومین سال متوالی تیمی برای زنان است. در طول این آزمایش سه روزه ، که از 17 مه آغاز می شود ، تیم ها باید حمله سایبری را که تهدیدی برای ترافیک ریلی در سراسر کشور است ، متوقف کنند. براساس یک حادثه واقعی است.

بسیاری از تولید کنندگان از محصولات مهم شرکتی این هفته اصلاحات امنیتی منتشر شده است که باید در اسرع وقت نصب شوند. در اینجا برخی از آنها وجود دارد:

SonicWall از مدیران دستگاه های امنیتی پست الکترونیکی محلی خود می خواهد که جدیدترین اصلاحات را انجام دهند. آنها آسیب پذیری ها را با صفر روز برطرف می کنند.

با شروع کار مردم از خانه به دلیل همه گیری ، دستگاه های شبکه خصوصی مجازی مورد حمله قرار گرفتند. یکی از آنها توسط Pulse Secure ساخته شده است. این هفته او پچ دیگری را منتشر کرد ، موردی برای سرور Pulse Connect Secure. این آسیب پذیری از 10 به 10 امتیاز داده شد.

حتما بخوانید:
جلسه توجیهی قهوه 15 نوامبر 2022 - شریک Walmart و Telus Health. 30 درصد از ترافیک تبلیغات در مرورگرهای خاص توسط ربات ایجاد می شود. جشن راه اندازی کلگری برای توجه به 10 استارت آپ فناوری. و بیشتر

دسته دیگری از اصلاحات امنیتی منتشر شده است. آنها برای مرورگر Firefox و سرویس گیرنده ایمیل Thunderbird هستند. علاوه بر این ، IBM تعدادی به روزرسانی امنیتی برای محصولات سازمانی منتشر کرده است. این موارد شامل WebSphere Transformation Extender ، IBM Operations Analytics و IBM Transformation Extender ، Watson OpenScale ، Rational Service Tester و Performance Tester.

به روزرسانی: Google به تازگی یک به روزرسانی امنیتی برای مرورگر Chrome خود منتشر کرده است.

برای امروز کافی است. پیوندها به جزئیات داستان پادکست در نسخه متنی این پادکست در ITWorldCanada.com وجود دارد. در آنجا داستانهای دیگری از من پیدا خواهید کرد.

امنیت سایبری امروز را در Apple Podcasts ، Google Podcasts دنبال کنید یا ما را به Flash Briefing در بلندگوی هوشمند خود اضافه کنید.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید