امنیت سایبری امروز ، 2 ژوئن 2021 – نصب به روزرسانی های امنیتی را به تأخیر نیندازید


امروز به امنیت سایبری خوش آمدید. این چهارشنبه ، 2 ژوئن است. من هوارد سلیمان هستم ، خبرنگار امنیت سایبری سایت ITWorldCanada.com.

من چند روزی نیستم ، بنابراین پادکست امروز با گزارشی که اخیراً به آن برخوردم سروکار دارد ، نه خبر سنگینی.

به روزرسانی دستگاههای متصل به اینترنت شخصی با جدیدترین وصله های امنیتی امری حیاتی است. امروزه حتی بیشتر مهم است که افراد از خانه کار کنند و از وسایل شخصی برای ارتباط با محل کار خود استفاده کنند. اما بسیاری از افراد نصب به روزرسانی ها را به تأخیر می اندازند یا آنها را به راحتی نادیده می گیرند. در ماه آوریل ، کسپرسکی شرکتی را استخدام کرد که 15000 نفر را در 23 کشور مورد مطالعه قرار دهد تا دلیل آن را بفهمد.

در میان یافته ها:

– نیمی از به روزرسانی را به تعویق بیندازید زیرا آنها با چیزهای دیگر مشغول هستند.

– نیمه تأخیر به روزرسانی ها را به تأخیر می اندازد تا ببینید آیا قبل از نصب آنها مشکلی گزارش شده است.

-44٪ می گویند بارگیری و نصب به روزرسانی خیلی طولانی می شود.

-36 درصد می گویند که بعضی اوقات در جلسات با خانواده یا دوستان دیر می آیند زیرا دستگاه شخصی به روزرسانی ها را نصب می کند.

– نیمی گفت که ردیابی دستگاههای متصل همه خانواده های آنها دشوار است تا بتوانند آنها را به روز نگه دارند.

– و 62 درصد از پاسخ دهندگان اعتراف کردند که برای کمک به آنها در به روزرسانی به اعضای خانواده نیاز دارند.

حتما بخوانید:
راهکارهای افزایش قدرت موتور و تجربه رانندگی پرهیجان!

ممکن است فکر کنید به تعویق انداختن به روزرسانی ها برای چند روز وحشتناک نیست – و حق با شماست ، اگرچه در حالت ایده آل ، به روزرسانی باید ظرف 24 ساعت از دریافت اعلان موجود بودن آن نصب شود. اما 11٪ از پاسخ دهندگان اذعان می کنند که برخی اوقات نصب به روزرسانی را بیش از چند ماه به تأخیر انداخته اند. این خطرناک است زیرا مجرمان سایبری چند ساعت پس از اعلام سو company عملکرد یک شرکت ، بدافزار ایجاد می کنند تا از سیستم های آسیب پذیر استفاده کنند.

در اینجا چند نکته وجود دارد:

– در هنگام نصب به روزرسانی در پس زمینه ، می توانید به کار خود ادامه دهید. برای مشاوره با بخش IT خود یا کسی که در جریان است مشورت کنید.

– یک زمان منظم را برای جستجو و نصب به روزرسانی تنظیم کنید. از قبل باید بدانید که مایکروسافت ویندوز و سایر محصولات را در سه شنبه دوم هر ماه به روز می کند. تنظیمات خود را بررسی کنید تا ببینید آیا به روزرسانی ها به طور خودکار نصب می شوند یا خیر. یا فقط یک یادآوری در تقویم خود تنظیم کنید تا Windows Update درست بعد از شام در سه شنبه دوم ماه بررسی شود.

– برای کسانی که تلفن Android دارند ، فروشگاه Google Play به روزرسانی ها و رفع مشکلات Android را برای همه برنامه هایی که در دسترس دارید ارائه می دهد. این به معنای نامنظم بودن است ، اما بررسی دو بار در هفته کار دشواری نیست.

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز ، 2 اوت 2021 - یک سال رکورد برای حملات باج افزار و هشدارهای مایکروسافت و سیسکو سیستم

– مطمئن شوید که به روزرسانی های سازنده روتر یا مودم خود را دارید.

داشتن لیستی از تمام سخت افزارها و نرم افزارهایی که شخصاً متعلق به شماست به شما کمک می کند تا از نظر بروزرسانی آنها را بررسی کنید. اگر نمی دانید برنامه ای را در اختیار دارید ، نمی توانید آن را به روز کنید.

سرانجام ، برای برخی از افراد ، برخی اوقات مسائل بروزرسانی یک هدف تاکتیکی دارند: 21 درصد پاسخ دهندگان اعتراف می کنند وانمود می کنند که یک دستگاه کاری به بهانه از دست دادن قرار ملاقات یا برقراری تماس تلفنی ، به روزرسانی نصب می کند.

فعلاً به یاد داشته باشید که پیوندهای مربوط به جزئیات داستان پادکست در نسخه متنی ITWorldCanada.com است. در آنجا داستانهای دیگری از من پیدا خواهید کرد.

امنیت سایبری امروز را در Apple Podcasts ، Google Podcasts دنبال کنید یا ما را به جلسه کوتاه Flash خود درباره بلندگوی هوشمند خود بیفزایید. ممنون که گوش دادید. من هوارد سلیمان هستم


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید