امنیت سایبری امروز ، 18 ژوئن 2021 – نکته ایمنی Amazon Prime Days


امروز به امنیت سایبری خوش آمدید. این جمعه ، 18 ژوئن است. من هوارد سلیمان هستم ، خبرنگار امنیت سایبری سایت ITWorldCanada.com.

این پادکست توسط Terranova Security تهیه شده است ، به شما کمک می کند تا دریابید که چگونه می توانید یک برنامه آموزش آگاهی از امنیت موثر ایجاد کنید و از طیف وسیعی از متخصصان امنیت سایبری قهرمانان سایبری جهانی را آموزش دهید. اکنون با کلیک بر اینجا در اجلاس آگاهی از امنیت مجازی 2021 ثبت نام کنید.

فروش دو روزه Amazon Prime Day از روز دوشنبه آغاز می شود. زمان معامله های عالی فرا رسیده است ، اما همچنین زمانی است که عبورهای سایبری با وب سایت های متقلبانه و کلاهبرداری فیشینگ آنلاین خواهند بود. محصولات سفارش داده شده یا نمی رسند و یا از کیفیت پایین برخوردار هستند. یک شرکت امنیتی به نام Bolster به خریداران هشدار می دهد که مواظب سایت های تبلیغاتی “معاملات اولیه زودرس” نباشند. ممکن است مجاز نباشند. کلاهبرداران از انواع ترفندها استفاده می کنند ، از جمله قرار دادن “amazon.com” در وسط آدرس وب سایت. مورد دیگری مردم را فریب می دهد تا برای پرداخت هزینه خرید ، کیف پول آمازون جعلی ایجاد کنند. به دنبال آدرسهای اینترنتی مشکوک در سایت کیف پول بگردید. یک شرکت امنیتی به نام Armourblox سال گذشته به کلاهبرداری اشاره کرد که با ارسال نامه ای ایمیل کرد که روش پرداخت قربانی شکست خورده است. این ایمیل شامل پیوندی برای به روزرسانی اطلاعات حساب قربانیان یا از دست دادن سفارش آمازون خود بود. این پیوند به سایتی شبیه سایت منجر شد که نه تنها اطلاعات حساب قربانی ، بلکه آدرس صورتحساب و تحویل آنها را نیز می خواست. همچنین ایمیل هایی با ضبط نامه های صوتی وجود دارد – که گاهی اوقات به عنوان یک شرکت پیک ظاهر می شوند – که سعی در بدست آوردن اطلاعات شخصی در مورد یک محصول حمل شده دارند. حتماً اطلاعات شخصی خود را از طریق تلفن به اشتراک بگذارید.

حتما بخوانید:
هشتگ روند - تراشه های رایانه ای نسل بعدی اپل ؛ اوبر تجارت خود مدیریت می کند ؛ هدفون های اپل با قیمت های بی شرمانه

پس یک خریدار باهوش باشید. خرید را با رفتن به Amazon.ca یا .com شروع کنید ، نه با کلیک کردن روی پیوند ایمیل یا پیام متنی. هنگام تنظیم یک حساب جدید آمازون ، مطمئن شوید که در یک وب سایت واقعی آمازون هستید. از همان رمز عبوری که برای چیز دیگری استفاده می کنید استفاده نکنید. هنگام تنظیم حساب ، مطمئن شوید که احراز هویت چند عاملی فعال است. قیمت معمول چیزی را که می خواهید بخرید بدانید تا فریب قیمت بیش از حد مناسب برای واقعی بودن را نخورید.

فعلاً بعد از ظهر امروز می توانید به هفته در مرور بپیوندید. من و مفسر مهمان ، تری کاتلر از آزمایشگاه های سایولوژی ، بخش امنیت سایبری ملاقات بین جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده و ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه را از بین می برند.

به یاد داشته باشید که پیوندهای مربوط به جزئیات پادکست در نسخه متنی ITWorldCanada.com است. در آنجا داستانهای دیگری از من پیدا خواهید کرد.

امنیت سایبری امروز را در Apple Podcasts ، Google Podcasts دنبال کنید یا ما را به جلسه کوتاه Flash خود درباره بلندگوی هوشمند خود بیفزایید. ممنون که گوش دادید. من هوارد سلیمان هستم


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید