امنیت سایبری امروز ، 13 آگوست 2021 – نکاتی برای امنیت سایبری در مدرسه


بازگشت به نکات امنیت سایبری مدرسه.

به امنیت سایبری امروز خوش آمدید. این جمعه ، 13 آگوست است. من هوارد سلیمان هستم ، نویسنده امنیت سایبری برای ITWorldCanada.com.

او به زودی به مدرسه ای برای دانش آموزان در کانادا و ایالات متحده باز می گردد. و اکنون زمان آن فرا رسیده است که والدین به فرزندان کوچک خود – و نوجوانان – یادآوری کنند که چگونه از امنیت آنلاین برخوردار باشند.

در اینجا چند نکته از شبکه های Palo Alto آمده است:

درک کنید که فرزندان شما تکنولوژیک هستند ، اما در فضای مجازی نیستند.

فرزندان شما در عصر دیجیتالی صفحه نمایش و رسانه های اجتماعی در حال بزرگ شدن هستند و به عنوان والدین نمی تواند با آخرین فناوری ها و سیستم عامل ها همگام باشد.

درباره دستگاه ها و بسترهای آموزشی فرزندان خود ، به ویژه نحوه پیکربندی کنترل های والدین و تنظیمات حریم خصوصی اطلاعات کسب کنید. بچه ها راه حل ها را می دانند ، بنابراین باید مراقب محتوایی باشید که به آنها دسترسی دارند. و مطمئن شوید که آنها فقط برنامه های کاربردی ایمن را بارگیری می کنند.

– مطمئن شوید که از رمزهای عبور مختلف برای حساب ها و دستگاه های مختلف استفاده می کنند. این بهترین شیوه امنیتی برای همه است ، بنابراین اگر والدین این کار را انجام دهند ، می توانند به فرزندان خود بگویند که از آنها پیروی کنند.

– مطمئن شوید که از نام کاربری و رمز عبور قوی برای هر حساب و دستگاه استفاده می کنند. اگر حساب ها احراز هویت دو عاملی یا چند عاملی را ارائه می دهند ، آن را فعال کنید. سپس از یک مدیر رمز عبور برای پیگیری همه چیز استفاده کنید. مدیر همچنین باید نام کاربری و رمز عبور قوی داشته باشد. احراز هویت دو مرحله ای ورود شما را در برابر هکرهایی که از اطلاعات ضعیف یا سرقت شده استفاده می کنند محافظت می کند.

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز ، 19 ژوئیه 2021 - یک سایت جدید باج افزار ، یک مشکل دیگر در چاپگر Windows ، و شرکت های بیشتری که با فضای ذخیره سازی ناامن ابر دستگیر شده اند

– والدین باید از هیئت مدیره مدرسه بپرسند که برای محافظت در برابر تهدیدات سایبری مانند سرقت اطلاعات و باج افزارها چه می کند. آیا در راه حل های امنیت سایبری سرمایه گذاری می کند تا از زیرساخت ها و اطلاعات کودک شما محافظت کند؟ آیا آگاهی امنیتی از طریق آموزش برای دانش آموزان و معلمان افزایش می یابد؟

وب سایت Get Cyber ​​Safe دولت کانادا دارای نکات اضافی زیر است:

– به کودکان بیاموزید که چگونه در ایمیل ها و حساب های رسانه های اجتماعی خود مراقب کلاهبرداری فیشینگ باشند. به آنها بیاموزید که قبل از کلیک روی پیوندها ، دوبار فکر کنند. به آنها بیاموزید که کلاهبرداران اغلب از حساب های آسیب دیده پیام می فرستند ، بنابراین آنچه که از طرف یک دوست به نظر می رسد ممکن است یک کلاهبرداری باشد. به کودکان بیاموزید که هنگام ارسال ایمیل به مخاطبین جدید یا افزودن دوستان جدید در رسانه های اجتماعی ، مطمئن شوید که حساب یا مخاطب قانونی است.

تابلوهای مدارس نیز باید آماده باشند. درو دنیلز ، مدیر اطلاعات و امنیت درووا ، این توصیه را به هیئت مدیره و مدیران ارائه می دهد:

– آموزش را قبل از شروع کلاسها تعیین کنید. همانطور که دانش آموزان در تابستان تکالیف خواندن دارند ، مدیران و معلمان باید دوره های آموزشی اولیه را قبل از شروع مدرسه تکمیل کنند.

– یک چک لیست امنیت سایبری با علائم هشداردهنده مبنی بر به خطر افتادن شبکه مدرسه یا مدرسه ایجاد کنید. این چک لیست را در سیستم یادگیری آنلاین مدرسه و روی دیوارها قرار دهید. انتشار ماهنامه آنلاین امنیت سایبری آنلاین که مخصوص معلمان ، والدین است و ارزشمند خواهد بود.

حتما بخوانید:
چگونه یک اسباب بازی را به زمین بزنیم

معلم می گوید – این تمرین عالی می شود. همچنین تمرین یک حمله سایبری شبیه سازی شده

در نهایت ، مطمئن شوید که دستگاه های فرزندان شما به روز رسانی خودکار را برای سیستم عامل و همه برنامه ها فعال کرده اند و همه دستگاه ها دارای نرم افزار آنتی ویروس هستند.

سرانجام ، من چند روز در تعطیلات هستم ، بنابراین جیم لاو ، مدیر ارشد اطلاعات IT World Canada کانادا و مدیر محتوا ، پادکست Week in Review را بعداً امروز میزبانی می کند. در یک بحث پر جنب و جوش شرکت کنید.

امنیت سایبری را امروز در پادکست های Apple ، Google Podcasts دنبال کنید یا ما را در بلندگوی هوشمند خود به Flash Briefing خود اضافه کنید.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید