امنیت سایبری امروز ، 11 ژوئن 2021 – پلیس بازار اسناد مسروقه ، نحوه کار سریع کلاهبرداران با اسناد مسروقه و سایر موارد را نقض می کند


پلیس بازار اسناد مسروقه ، سرعت کار کلاهبرداران با اسناد مسروقه و موارد دیگر را مختل می کند.

امروز به امنیت سایبری خوش آمدید. جمعه 11 ژوئن است. من هوارد سلیمان هستم ، خبرنگار امنیت سایبری سایت ITWorldCanada.com.

این پادکست توسط Terranova Security تهیه شده است ، که به شما کمک می کند نحوه ایجاد یک برنامه آموزش کارآمد آگاهی از امنیت و آموزش قهرمانان سایبری جهانی را از طیف وسیعی از کارشناسان امنیت سایبری کشف کنید. اکنون برای اجلاس آگاهی از امنیت مجازی 2021 در اینجا ثبت نام کنید.

یک ضربه بزرگ دیگر در برابر کلاهبرداران سایبری در این هفته: چهار کشور از جمله ایالات متحده گفتند که زیرساخت های موجود در بازار Slilpp را که تخصص فروش اطلاعات ورود به سیستم سرقت شده است ، حذف کرده اند. سرورها و نام دامنه ها با دستور دادگاه توقیف شده اند. علاوه بر این ، بیش از ده نفر دستگیر شده اند. در طول این کمپین ، اعتبار سرقت شده برای بیش از 1400 حساب برای فروش در سایت موجود بود. تخمین زده می شود که اعتبار ورود به سیستم سرقت شده بیش از 200 میلیون دلار ضرر و زیان فقط در ایالات متحده از زمان ایجاد بازار در 9 سال پیش داشته است.

این به دنبال آشکار شدن روز دوشنبه است که مقامات ایالات متحده پس از حمله باج افزار موفق به دریافت بیش از نیمی از پول لوله های استعماری ماه گذشته شدند.

چقدر سریع آیا کرایه های اینترنتی با دریافت رمز عبور دزدیده شده کار می کنند؟ برای فهمیدن اینکه تأمین کننده امنیتی Agari اخیراً آزمایشی انجام داده است: اعتبارنامه را به حساب های Office 365 توزیع می کند که Agari بیش از 8000 سایت فیشینگ را برای ردیابی آنچه اتفاق افتاده نظارت می کند. تقریباً یک چهارم از حساب های به خطر افتاده به طور خودکار در هنگام مصالحه دسترسی پیدا کردند تا صحت اعتبارنامه ها را تأیید کنند. تقریباً هر پنجمین حساب در اولین ساعت سازش در دسترس بود و تقریباً همه آنها در طی یک هفته پس از مصالحه در دسترس بودند. و در حالی که اکثر حساب های مورد سوised استفاده فقط یکبار توسط بازیگران قابل دسترسی بودند ، موارد مختلفی وجود داشت که یک مجرم اینترنتی دسترسی مداوم و بدون وقفه به یک حساب خطرناک را حفظ می کرد.

حتما بخوانید:
الکترود آما سایز 2/5

غالباً پس از ورود به این حساب های ایمیل جعلی ، کلاهبرداران سعی می کنند از آنها به عنوان سایت های راه اندازی ایمیل های مخرب برای قربانیان احتمالی استفاده کنند. آگاری می گوید ، یک درس اهمیت مسدود کردن ایمیل های فیشینگ با هدف سرقت هویت است.

هکرها سرقت کردند به گزارش سایت خبری مادربرد ، کد منبع بازی و ابزارهای توسعه نرم افزار از غول بازی Electronic Arts ، الکترونیک آرتز Battlefield ، FIFA و The Sims را منتشر می کند. EA گفت که به داده های پخش کننده دسترسی ندارد. اما کد منبع می تواند برای شخصی که می خواهد هزینه آن را پرداخت کند ، ارزشمند باشد. هیچ توضیحی برای چگونگی ورود مهاجمان به سیستم EA وجود نداشت.

و در نهایت، اگر از مرورگر Chrome استفاده می کنید ، مطمئن شوید که با آخرین نسخه کار می کند. باید در .101 خاتمه یابد. این چندین آسیب پذیری جدی را برطرف می کند.

این همه برای این نسخه است. به یاد داشته باشید ، مثل همیشه بعد از ظهر جمعه ، هفته در Review Review در دسترس خواهد بود. توضیحات هک از مدیر اجرایی خط لوله قبل از کنگره ایالات متحده.

امنیت سایبری امروز را در Apple Podcasts ، Google Podcasts دنبال کنید یا ما را به جلسه کوتاه Flash خود درباره بلندگوی هوشمند خود بیفزایید.


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید