ارتودنسی برای سن نوجوانی

نوجوان خود را با لبخندی زیبا شروع کنید!

در حالی که ما به کودک توصیه می کنیم اولین معاینه خود را خیلی زودتر انجام دهد ، اکثر بچه ها درمان خود را از دوران نوجوانی آغاز می کنند. در این سن ، فک و دهان آنها کاملاً رشد کرده است ، اما جابجایی و حرکت آنها نسبتاً آسان است. در حالی که بعداً امکان درمان وجود دارد ، این زمان ایده آل برای درمان ارتودنسی است و نتایج به دست آمده خود گویای این مسئله است!

 

درمان ارتودنسی در دوران بلوغ حتی یک عنصر اجتماعی دارد. اگر به بریس نیاز دارید ، تنها نیستید! این احتمال وجود دارد که برخی از همکلاسی های خود را در دفتر ما ببینید و حتی اگر مراحل را با هم طی کنید ممکن است دوستان جدیدی پیدا کنید. پس از اتمام کار ، لبخندی خواهید داشت که واقعاً می توانید به آن افتخار کنید و از مزایایی برخوردار خواهید بود که تمام عمر شما را پایدار نگه دارد.

 

فواید مراقبت های ارتودنسی نوجوانان

بریس ها برای بسیاری از نوجوانان به عنوان آداب و رسوم دیده می شود. این زمان بسیار خوبی برای شروع است ، زیرا نوجوانان دوستان خود را نیز می بینند که بریس می خورند.

 

در سن 12 سالگی ، بیشتر دندانهای دائمی کودک شما ، اگر نه همه ، کاملاً رویش پیدا کرده باشد ، به این معنی که آنها دندانهای شیری خود را نیز از دست داده اند و برای قرار دادن دندانهای جدید ، نیازی به تغییر فاصله نیست. در این مرحله دندان های کج ، بد گزیدگی و شکاف به راحتی قابل شناسایی است و تشخیص متخصصین ارتودنسی به سرعت و به راحتی انجام می شود.

 

در این مدت ، فک تقریباً شکل گیری خود را به پایان رسانده است ، زیرا هیچ تغییر عمده ای وجود ندارد ، اما حرکت دندان ها توسط بریس ها یا سایر وسایل ممکن است راحت تر باشد. این زمان اغلب زمان ایده آل برای تنظیم فاصله و ترازبندی دندان ها است و موقعیت آنها در مقایسه با مراحل بعدی زندگی هنوز کاملاً قابل انعطاف است.

حتما بخوانید:
هشتگ روند - Parler زنده مانده است. FBI در حال تحقیق درباره لپ تاپ به سرقت رفته از حمله به کپیتول است. دفتر خالی در تورنتو

 

گزینه های درمانی برای نوجوانان

تعدادی لوازم و انواع بریس برای نوجوان شما در دسترس است و تیم ارتودنسی PT به شما کمک می کند سبکی را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید. بسته به اینکه چه تنظیماتی باید انجام شود ، ترجیحات شما و تشخیص پزشک ، ما یک برنامه درمانی به طور خاص برای شرایط شما ایجاد خواهیم کرد. حتماً در مورد برنامه های درمانی مورد علاقه خود س toال کنید تا بفهمید آیا به درد شما می خورد یا خیر!

 

نوجوان Invisalign

بریس های فلزی سنتی

بریس های سرامیکی یا شفاف

پرانتزهای زبانی

هر سبک مزایای خاص خود را دارد و تیم ما به شما کمک می کند تا بفهمید کدام گزینه برای فرزند شما بهترین کار را خواهد کرد.

 

بریس های فلزی احتمالاً رایج ترین سبک هستند و احتمالاً قبلاً آنها را در مورد دوستان یا اعضای خانواده دیده اید. جدیدترین پیشرفت ها باعث شده است که این براکت سنتی کوچکتر و سبک تر از همیشه باشد ، به این معنی که پوشیدن آنها راحت تر است! مهاربندهای خود را با باندهای چند رنگ سفارشی کنید و سبک خود را به نمایش بگذارید!

 

مهاربندهای شفاف کاملاً شبیه بریس های فلزی هستند ، اما از سرامیک و مواد کامپوزیتی دیگر ساخته شده اند که در بیشتر شرایط آنها را تقریباً نامرئی می کند. آنها مزایای درمانی مشابه بریس های فلزی را دارند اما با ظاهری ظریف تر. حتما از ما بپرسید که آیا بریس های شفاف مناسب شما هستند یا خیر؟

 

Clear Aligners یک گزینه محبوب است زیرا شما می توانید آنها را برای خوردن ، نوشیدن یا مسواک زدن پاک کنید. آنها به صورت مجموعه ای از سینی ها تهیه می شوند که باید حداقل 22 ساعت در روز پوشیده شوند ، و هر سینی دندان های شما را کمی جلوتر از دندان آخر حرکت می دهد تا زمانی که به تراز ایده آل برسند. با ویژگی های جدید و نتایج عالی ، ما از ارائه هم ترازهای واضح به عنوان گزینه درمان نوجوانان هیجان زده ایم!

حتما بخوانید:
امنیت سایبری امروز ، 18 اوت 2021-یک لیست تماشا برای تروریست های آمریکایی پیدا شد ، T-Mobile هک کرد و SDK مزاحم شد

 

بریس های زبانی غیر قابل مشاهده ترین روش درمان ارتودنسی هستند زیرا برخلاف بریس های فلزی یا شفاف ، آنها به پشت دندان های شما متصل می شوند. بریس های زبانی ثابت کرده اند که نتایج شگفت انگیزی را ارائه می دهند ، بنابراین اگر شما در مورد مراقبت کاملاً نامرئی کنجکاو هستید ، از ما برای اطلاعات بیشتر در مورد گزینه مهاربندهای زبانی بخواهید!

 

در مواردی که نیاز به حرکت اساسی دندان یا فک است ، ممکن است سایر وسایل ارتودنسی نیز توصیه شود. آنها می توانند از دستگاه های کوچکی که درون دهان قرار می گیرند تا پوشش های خارجی خارجی را شامل شوند. اما نگران نباشید: شما به آنها عادت خواهید کرد ، و آنها موقتی هستند – اما آنها در مدت زمان کوتاهی سود طولانی مدت را فراهم می کنند. به طور معمول ، درمان ارتودنسی بین کمتر از شش ماه یا برای موارد پیچیده تر تا سی ماه طول می کشد. پس از اتمام درمان ، ما یک نگهدارنده ایجاد خواهیم کرد تا دندان های شما را در موقعیت جدید خود نگه دارد ، که حداقل برای چند ماه از آن استفاده خواهید کرد. در پایان ، لبخند جدیدی که به شما در ایجاد آن کمک کرده ایم ، متعلق به شماست تا یک عمر خودنمایی کنید!

ارتودنسی اصفهان | بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان | دکتر ارتودنسی اصفهان | متخصص ارتودنسی خوب در اصفهان | متخصص ارتودنسی اصفهان

 

دیدگاهتان را بنویسید