ارتباطات شاو اینترنت نوری 1.5 گیگابیت بر ثانیه را برای کانادایی های ساحل غربی ارائه می دهد


ارتباطات شاو روز گذشته برنامه اینترنت + Fiber + Gig 1.5 خود را برای کانادایی های ساکن غرب کانادا آغاز کرد.

برنامه جدید فیبر + گیگ 1.5 اینترنت بارگیری های نامحدود با قیمت 165 دلار در ماه را برای تبلیغ 2 ساله ValuePlan ارائه می دهد. این سرویس از طریق شبکه نوری شاو ارائه می شود و می تواند حداکثر سرعت نظری 1.5 گیگابیت بر ثانیه یا 189 مگابایت در ثانیه را به دست آورد.

Paul Deverell ، رئیس ارتباطات شاو ، گفت که این طرح جدید نیاز روزافزون به پهنای باند بیشتر را در طی همه گیر بیماری ها برطرف می کند. این شرکت همچنین گفت که طی هفت سال گذشته نزدیک به 30 میلیارد دلار برای توسعه شبکه خود سرمایه گذاری کرده است.

مشترک شدن در هر لایه از برنامه Shaw’s Fiber + Gig همچنین به شما پیشنهادات انحصاری Shaw Mobile را می دهد ، از جمله برنامه بی سیم $ 25 Unlimited Data با هزینه 25 دلار در ماه.

این سرویس جدید برای اکثر شهرهای غرب کانادا از جمله ونکوور ، ویکتوریا ، کلگری ، ادمونتون ، وینیپگ و چندین شهر دیگر در دسترس است.

مشتریانی که از جدیدترین مودم شاو استفاده می کنند می توانند بلافاصله بدون تغییر سخت افزار در سرویس جدید مشترک شوند.

در ماه مه ، شاو اعلام كرد كه به 99 درصد مشتريان خود اينترنت گيگابيتي ارائه مي دهد. این شرکت همچنین تبلیغ می کند که اینترنت گیگابیتی بیشتر از Telus در بریتیش کلمبیا و آلبرتا به یک میلیون مشتری اینترنت ارائه می دهد.


منبع: night-sky.ir

حتما بخوانید:
خرید لباس بچگانه از پیانو استایل

دیدگاهتان را بنویسید