ارائه دهنده و نصب کننده انحصاری TickTockTech برای خدمات شناسایی و کاهش نرم افزار باج افزار CyberGood Security


خدمات پشتیبانی فنی در محل TickTockTech وارد همکاری با CyberGood امنیت برای تبدیل شدن به یک تامین کننده و نصب کننده انحصاری برای HackSweep، یک سیستم هشدار سایبری و سرویس نظارت که به صورت شبانه روزی از انواع تهدیدات سایبری محافظت می کند.

از آنجا که کارگران از راه دور به دور از دفتر به داده های شرکت دسترسی دارند ، هکرها بیش از هر زمان دیگری برای ورود به شبکه شرکت امتیاز دارند. HackSweep به منظور محافظت از کاربران خانگی و مشاغل کوچک و متوسط ​​(SMB) در برابر باج افزارها ، بدافزارها ، حملات فیشینگ و سایر تهدیدهای سایبری در حال ظهور با استفاده از یک رویکرد چند لایه برای امنیت سایبری و محافظت از کل شبکه طراحی شده است.

میگل ، سخنگوی TickTockTech گفت: “این سرویس در سراسر كانادا در دسترس است و این شركت قصد ندارد آن را به مناطق خارج از كانادا نیز گسترش دهد.” itbusiness.ca

به عنوان بخشی از سرویس HackSweep ، کارشناسان خبره امنیتی با استفاده از فناوری تشخیص وقایع در زمان واقعی ، خانه ، دفتر و فضای ابری 24 ساعته را رصد و تهیه می کنند. آنها فعالیت شبکه را تجزیه و تحلیل می کنند و بلافاصله به تهدیدات سایبری پاسخ می دهند و از تداوم تجارت اطمینان حاصل می کنند.

“میکا لوره ، مدیر عامل شرکت TickTockTech ، در بیانیه مطبوعاتی در 7 ژوئیه.

وب سایت TickTockTech خدمات HackSweep را با قیمت 37.50 دلار در ماه برای نقطه نهایی ارائه می دهد.


منبع: night-sky.ir

حتما بخوانید:
یک برج خنک کننده ایجاد کنید که بتوانید به آن افتخار کنید

دیدگاهتان را بنویسید