اتریش انسداد نسبی ویروس کرونا را شدیدتر می کند ، مدارس و بسیاری از فروشگاه ها را تعطیل می کند – ملی


اتریش روز شنبه اعلام کرد که در حال محاصره جزئی خود است ، از جمله با بستن مغازه های ناچیز و انتقال مجدد مدارس به آموزش آنلاین ، در میان افزایش میزان آلودگی به ویروس کرونا در کشور آلپ.

صدراعظم سباستین کورز گفت این اقدامات ضروری شده است زیرا اتریش در هفته گذشته 550 مورد ویروس کرونا در هر 100000 نفر دیده است ، 11 برابر بیشتر از آنچه مقامات گفتند پایدار است.

کورز به خبرنگاران در وین گفت: “اگر ما به طور دسته جمعی واکنش نشان ندهیم ، در این صورت خطر ادامه یا افزایش تعداد همچنان زیاد است.” وی افزود ، مقامات بهداشتی اتریش قادر به پیگیری 77 درصد موارد جدید نیستند.

بیشتر بخوانید:

5 کشته ، از جمله مظنون “اسلامگرا” ، پس از تیراندازی در وین: افسران

از روز سه شنبه ، کشور نزدیک به 9 میلیون نفری منع رفت و آمد محدود را وضع می کند و علاوه بر رفتن به محل کار ، تهیه لوازم اولیه ، ورزش یا کمک به افراد نیازمند ، خروج از خانه را نیز ممنوع می کند. بلوک جزئی قرار است تا 6 دسامبر ادامه یابد.

داستان زیر تبلیغ ادامه دارد

کورز گفت: “درخواست فوری من برای چهار هفته آینده این است: با کسی ملاقات نکنید.” “هر تماس اجتماعی بیش از حد است.”

علاوه بر رستوران ها و امکانات تفریحی که تقریباً دو هفته تعطیل نبوده است ، مقامات اتریشی دستور بسته شدن آرایشگاه ها ، اماکن ورزشی و کتابخانه ها را صادر کرده اند.


برای پخش فیلمنیروهای اورژانس به صحنه تیراندازی ادعایی در وین واکنش نشان دادند


تیم های اضطراری نسبت به محل تیراندازی ادعایی در وین – 2 نوامبر 2020 واکنش نشان می دهند.
حتما بخوانید:
هشتگ روند - اختلالات Comcast با محدودیت داده ها. تجارت میمون ایلان ماسک ؛ ماهواره های پهن باند SpaceX

رودولف انشوبر ، وزیر بهداشت ، هشدار داد که بسیاری از کارمندان بهداشت تقریباً خسته شده اند و گفت اقدامات جدید کنترل عفونت “آخرین چاره برای جلوگیری از سقوط بیمارستان ها” است.

وی مورد انتقاد پزشكان همسایه آلمان قرار گرفت و آنها از دولت خواستند كه تضمین های مالی بیشتری را به بیمارستان ها ارائه دهد تا عمل فوری به تعویق بیفتد و كاركنان بر روی بیماران جدی مبتلا به COVID متمركز شوند.

انجمن پزشكي آلمان و چهار انجمن پزشكي روز شنبه در بيانيه مشتركي اظهار داشتند كه “مگر اينكه از فشار بر كاركنان كاسته شود” ، به ويژه ، بسياري از واحدهاي مراقبت ويژه به زودي از مرز عبور خواهند كرد.

داستان زیر تبلیغ ادامه دارد

بیشتر بخوانید:

اتریش در حال حفاری مکانی بر روی یک بنای یادبود هولوکاست برای کشته شدگان در دوران نازی است

آلمان در هفته گذشته بیش از 141 مورد ویروس کرونا در هر 100000 نفر جمعیت داشته است. آنگلا مرکل صدراعظم روز دوشنبه برای دیدار در مورد کافی بودن اقدامات وضع شده برای ماه نوامبر با مقامات ارشد دیدار خواهد کرد.

در آلمان ، حمایت گسترده ای از محدودیت ها وجود دارد ، اما اقلیت صوتی – با حمایت افراط گرایان راست افراطی – به طور منظم اعتراضاتی را علیه قوانین و مقررات بهداشت عمومی ، مانند الزام به ماسک زدن ، ترتیب می دهد.

روز شنبه پلیس در مرکز فرانکفورت از آب پاش علیه هر دو معترض نقابدار و معترضین استفاده کرد.

© 2020 مطبوعات کانادایی
منبع: night-sky.ir

حتما بخوانید:
یک دوره کوتاه به داروهای گیاهی

دیدگاهتان را بنویسید