اتحاد غذاهای دریایی نوا اسکوشیا مخالفت با معیشت متوسط ​​ماهیگیری را تأیید می کند


رئیس اتحاد دریای اسکاتلند در نوا اسکوشیا می گوید که انجمن وی با هرگونه معیشت متوسطی که خارج از فصل تجارت تحت نظارت فدرال فعالیت می کند ، مخالف است.

روز شنبه ، آزبورن بورك در مصاحبه ای با مطبوعات كانادایی گفت كه انجمن صنفی وی كه نمایندگی حدود 140 پردازنده خرچنگ دریایی و خرچنگ دریایی را بر عهده دارد ، از حق قراردادی میقماق در ماهیگیری حمایت می كند.

بیشتر بخوانید:

RCMP در ارتباط با پاسخ اجباری به معیشت متوسط ​​هزینه های بیشتری را تحمیل می کند

با این حال ، وی گفت که این باید طبق قوانینی تنظیم شود که توسط وزارت فدرال شیلات و اقیانوس ها تنظیم شده است.

بورك گفت: “عضویت ما میلیون ها دلار تجارت از یك انتهای استان به سر دیگر با انجمن های ملل اول در طی ماهیگیری تجاری منظم بدست می آورد و ما انتظار داریم كه این كار ادامه یابد.” “آنچه ما می گوییم چیزی خارج از فصول منظم است که از آن پشتیبانی نمی کنیم.”

داستان زیر تبلیغ ادامه دارد


Pictou Landing First Nation برای شروع امرار معاش متوسط


Pictou Landing First Nation برای شروع امرار معاش متوسط ​​- 5 نوامبر 2020

بورک گفت این انجمن معتقد است كه این امر در مورد حفاظت از ذخایر خرچنگ دریایی در زمانی است كه سخت پوستان سخت پوشی می كنند ، افزود: حتی تعداد کمی از تله ها قادر به صید بزرگ هستند.

وی گفت: “یک فرد عادی متوجه نیست که این روزها با تله ها و تجهیزات مدرن تری توانایی جذب شدن را دارد.”

حتما بخوانید:
دانلود فیلم Promising Young Woman 2021 بدون سانسور زیرنویس و دوبله فارسی

بورک ، که مدیر کل شرکت تعاونی ماهیگیری ویکتوریا در کیپ برتون است نیز گفت که قوانین صدور مجوز استانی نیز روشن می کند که خرچنگ دریایی و سایر غذاهای دریایی را نمی توان خریداری کرد مگر اینکه با مجوز فدرال گرفتار شود.

بیشتر بخوانید:

چرا اصطلاح “معیشت متوسط” در قلب اختلاف ماهیگیری NS قرار دارد

معیشت متوسط

اولین ملت ، Sipekne’katik ، ماهیگیری تحت نظارت خود را با تأمین معاش متوسط ​​در سپتامبر امسال آغاز كرد و از آن پس ملت اول Potlotek در کیپ برتون و ملت اول پیكتو به آن پیوستند.

داستان زیر تبلیغ ادامه دارد

هر سه تصمیم خود را برای شروع ماهیگیری خودتنظیم به عنوان استفاده از حقوق قراردادی خود توجیه کردند.


برای پخش فیلممجری فدرال در اختلاف با خرچنگ دریایی NS ، با مقاومت روبرو می شود


مجری فدرال در اختلاف با خرچنگ دریایی NS ، با مقاومت – 25 اکتبر 2020

کشورهای بومی در شرق کانادا حق قراردادی برای شکار یا شکار “معیشت متوسط” دارند ، حقی که توسط دادگاه عالی مارشال 1999 دادگاه عالی کانادا به رسمیت شناخته شده است.

اگرچه اصطلاح “معیشت متوسط” توسط دادگاه به طور رسمی تعریف نشده بود ، اما در حکم بعدی حکم صادر شد که دولت این اختیار را دارد که برخی مقررات مربوط به حفاظت را تحت مشورت بین ملی تعیین کند.

حتما بخوانید:
قرارداد همکاری 10 ساله بین Telus و جوهر Google Cloud

ماهیگیری متوسط ​​برای معیشت “رشد و نمو خواهد کرد”

چریل مالونی ، مدافع پیمان میکماک و عضو Sipekne’katik First Nation ، گفت که اتحاد صنعتی حق تصمیم گیری در مورد رای دادگاه عالی کانادا را ندارد.

داستان زیر تبلیغ ادامه دارد

مالونی گفت: “این به آنها بستگی دارد که اگر بخواهند تصمیم تجاری بگیرند که با میکماک برخورد نکنند.” “اما آنچه اتفاق خواهد افتاد این است که ما بازارهای جدید و شرکای جدید پیدا خواهیم کرد.”

بیشتر بخوانید:

RCMP در ارتباط با پاسخ اجباری به معیشت متوسط ​​هزینه های بیشتری را تحمیل می کند

وی گفت که این حرکت در طولانی مدت فقط به اقتصاد محلی آسیب می رساند ، زیرا ماهیگیری با درآمد متوسط ​​”رشد و توسعه می یابد”.

در همین حال ، روز جمعه ، وزیر شیلات فدرال ، برنادت جردن با صدور بیانیه ای نگرانی در مورد سلامت ذخایر خرچنگ دریایی در کیپ برتون را در ارتباط با ماهیگیری خودتنظیمی محلی در خلیج سن پترزبورگ ابراز کرد.

اردن گفت كه در حالی كه دولت حق میكماك را تحت قرارداد ماهیگیری به رسمیت می شناسد ، مقیاس این برداشت خرچنگ از پیشنهادهای ماهیگیران محلی بیشتر است.

اما رئیس اولین ملت پوتلوتک ، ویلبرت مارشال ، گفت که جامعه وی فقط هفت قایق در خلیج سن پترزبورگ ماهیگیری می کند و اعتقاد ندارند که آنها باعث مشکلات حفاظتی می شوند.

با پرونده هایی از الکساندر کوون در اخبار جهانی

© 2020 مطبوعات کانادایی
منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید