آموزش طراحی سایت رایگان از صفر تا صد

صفحهها قسمت های کوچکی از وب سایت می باشند که هر کدام از آنها میتوانند طراحی منحصر به خود را داشته باشد. فیلم دوره آموزش پایه وردپرس باران، مجموعه فیلم آموزش وردپرس از مبتدی تا پیشرفته رایگان شد. خیلی ممنون که آموزش های رایگان گذاشتین، کیفیت محتواها عالی بود چند تاش رو دیدم. سلام. ممنون از اینکه آموزشگاه طراحی سایت آریا تهران رو انتخاب کردید.

خیلی ممنون از اموزش خوبتون، شما تمام نکات مهم گفتید من چند ماه درگیر پروژه ام هستم و خیلی گیر می کردم و نمی تونستم جواب سوال هام پیدا کنم، تا اموزش های شما پیدا کردم خیلی سپاسگذارم انشاالله همیشه موفق باشید. به این منظور تنها کافی است شما با نحوه کار با این افزونه را بهطور کامل اشنا بوده و به استفاده از ان مسلط باشید. این دوره به صورت صفرتا صد بوده و شامل تمام مباحث پیشرفته و ابتدایی می باشد و با خرید و مشاهده ان برتمام موضوعات و امکانات و قابلیت های ان به طور کاملا تضمینی مسلط خواهید شد.

با خرید هر یک از محصولات دیجی وردپرس، به عنوان هدیه از این لایسنس برای کسب و کار خود بهرهمند میشوید و دیگر نیاز به پرداخت هزینه گزاف و تهیه مجوز قانونی این فونتهای محبوب نخواهید داشت. سپس باید هاست تهیه کنید هاست فضای میزبانی یا به عبارت ساده تر جایی است که وب سایت شما و تمام تصاویر کدها و متعلقات آن در آنجا ذخیره می شود، هاست در واقع یک بخش از یک کامپیوتر می باشد که اطلاعات خود را در سطح اینترنت به اشتراک می گذارد.

حتما بخوانید:
لباس پلیس آگاهی بچه گانه در مدل های مختلف

در این قسمت کلیه موارد و نکات لازم برای ترجمه فهرستها و منوها همانند: ترجمه فهرست و همگام سازی منوها، ایجاد منوی متفاوت برای هرزبان، روش خودکار ترجمه و رفع نواقص فهرست، ترجمه برچسب ها و دستهها، و اختصاص ترجمه به مطالب مورد نظر آموزش داده میشودو به موضوع ترجمه بخش فهرست کاملا مسلط خواهید شد. در این مرحله ترجمه برگه ها ونوشته های یک سایت وردپرسی و مدیریت آن ها بهصورت کامل آموزش داده خواهد شد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد فیلم آموزشی صفر تا صد وردپرس لطفا از فیلم اموزشی افزونه های وردپرس صفحه ما بخواهید.