آموزش رمزارز

ارزهای دیجیتال دارایی های آنلاینی هستند که فقط جهت مبادله بر بر روی بستر اینترنت اخلاق شده اند. اولین ارز دیجیتال تحت تیتر بیت کوین در سال 2009 بوسیله شخص یا این که گروهی با نام مستعار ساتوشی ناکاماتو توسعه و گسترش داده شد. از آن روزگار عملا انقلاب ارزهای دیجیتال شروع شده و پس از گذشت یک دهه نیز هم اکنون ارزهای دیجیتال به اکثری از منطقه های متعدد زندگی اشخاص شیوه یافته اند.

چنین رویش محبوبیتی منجر شده است که بسیاری از مردم در پی آموزش ارز دیجیتال باشند. همین ارزهای دیجیتال به شکل توکن های رمزنگاری شده بر روی یک شبکه ذیل عنوان بلاکچین مبادله می شوند. شبکه بلاکچین خویش به منزله بک پایگاه دیتا های توزیع شده است که نیاز به یک واحد در دست گرفتن مرکزی را از بین برداشته است.

تمامی داده های مربوط به ارزهای دیجیتال بر روی همین پایگاه داده ذخیره می شوند و هر کسی می تواند تمامی سوابق معاملاتی یک ارز بخصوص را تحلیل نماید. علاوه بر ارزهای دیجیتال، فناوری بلاکچین را می قدرت برای ذخیره انواع مختلفی از داده ها به کار گرفت و عملا محدودیت بسیاری یه خرده در رابطه اصلی دیتا های ذخیره شده بر بر روی آن وجود دارد.

نیاز به آموزش ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال جدیدترین فناوری در راستا خدمات مالی و بانکی به شمار می روند. دارای این وجود تفاوت عمده ای دارای سیستم های مالی سنتی قبل از خود داشته و به عبارتی دیگر سیستم های مالی را از نو باز طراحی کرده اند.

ارزهای دیجیتال به صورت غیر متمرکز عمل کرده و برخلاف خزانه ها هیچ نهاد مرکزی ندارند. از همین رو، هزینه های کارمزد کانال ارزهای دیجیتال ذیل خیس و هم شتاب پردازش معاملات آن‌ها بالاتر از سیستم های مالی سنتی است. حذف شدن فرایندهای زمانبر برای افتتاح حساب های بانکی و یا این که جهت اخذ مدیون و جایگزین شدن آنان مهم تعدادی کلیک بی آلایش در کانال های ارز دیجیتال منجر شده میباشد که همین ارزها به جهت مردم مضاعف در دسترس باشند.

ادغام ارزهای دیجیتال در هر گونه به دست آوردن و عمل و بنگاه اقتصادی به سادگی یک سری کلیک قابل انجام است. مورد ها ذکر شده همپا دارای توان ارزهای دیجیتال در از بین برداشتن مرزهای جغرافیایی کشورها و تولید یک اقتصاد جهانی کامل، مهم آموزش ارز دیجیتال را دو چندان کرده است.

حتما بخوانید:
Forex Training Courses

در سری آموزش ارز دیجیتال نعیم حشم بان سیر تکامل ارزهای دیجیتال و نقاط قوت آنها نسبت به سیستم های بانکداری سنتی به طور گسترده تفسیر داده شده اند. به طور کلی می قدرت گفت که رشد پرسرعت ارزهای دیجیتال و مخلوط فزاینده آن ها در به دست آوردن و کارها و نیز برتری های فراوان آنان نسبت به سیستم های مالی سنتی، آموزش ارز دیجیتال را به یک نیاز اهمیت تبدیل کرده است.

کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

بسیاری از مردمان کسب درآمد از ارزهای دیجیتال را فقط در خرید و نگه داری یک یا این که یک سری ارز خاص و انتظار به جهت ارتقاء بهای آن می بینند. البته روش های زیاد مختلفی به جهت کسب درآمد و سود از همین فناوری مدرن وجود دارد. به جهت نمونه سهام گذاری، یلد فارمنیگ و تامین سرمایه از انواع رویکرد های مستقیم برای به دست آوردن سود از ارزهای دیجیتال هستند.

در آموزش ارز دیجیتال نعیم حشم بان بهترین رویکرد های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال اصلی دقت به تجربه و مقدار شناخت اشخاص عشق مند به تشریح معرفی شده اند.

اما جدای از همین شیوه های مستقیم، مخلوط و پیاده سازی فناوری بلاکچین و به تبع آن ارزهای دیجیتال در بازی های ویدیویی سبب شده است که بازی های ارز دیجیتال به خط مش قابل قبولی برای کسب درآمد تبدیل شوند. بازی های عرصه ی ارزهای دیجیتال، با سبک های مختلفی میباشند و هم راه های متمایز را برای جایزه دهی به بازیکنان خویش تعیین کرده اند.

در بخش اعظمی از بازی ها شخصیت های بازی قابل ارتقاء هستند؛ اما راهی برای به دست آوردن درآمد از آنها وجود ندارد. چون که همین شخصیت ها یکتا نبوده و بازیکن صاحب واقعی آن شخصیت ها نیست. اما در بازی های ارز دیجیتال شخصیت ها و پهلوان ها به شکل توکن های یکتایی بر بر روی بلاکچین قابل ذخیره هستند.

به این دلیل، مالک واقعی همین شخصیت ها شخص بازیکن بوده و بازیکن می تواند هر روزگار که عزم نماید توکن خویش را به فروش برساند. منش دوم کسب درآمد معمولا تبدیل پاداش های بازی به ارز دیجیتال است. یک سری گزینه از بهترین بازی های ارز دیجیتال در ادامه معرفی شده اند.

حتما بخوانید:
اتوبار بلوار تعاون, باربری بلوار تعاون

Sorare

سورر یک بازی ارز دیجیتال بر شالوده کارت است که بر بر روی بلاکچین اتریوم بسط داده شده است. هر کدام از کارت های همین بازی به یک بازیکن فوتبال در دنیای واقعی دارای ارتباط است. به عبارت دیگر به ازای هر فوتبالیست دنیای واقعی در هر فصل صرفا یک کارت در بازی سورر وجود دارد.

این بازی ها به صورت توکن های یکتا ارائه می شوند و بازیکن های همین بازی می توانند صاحب و مالک واقعی کارت های خود باشند. بازیکن ها می توانند قریه کارت گزینش کرده و در بازی های تیمی شرکت کرده و کلیدی سایرین به رقابت بپردازند. بعد در رخ برد بازیکنان می توانند پاداش هایی از متاع ارز دیجیتال اتریوم اخذ نمایند.

بازیکن ها می توانند از پاداش های خود به کار گیری کرده و کارت های بیشتری را بدست آورند. ولی نباید فراموش شود که کارت های متعلق به فوتبالیست های دارای شهرت حساس قیمت های دوچندان بالایی هستند.

Sky Weaver

بازی سکای ویور نیز یک عدد دیگر از بازی های کارتی میباشد که محبوبیت زیادی را بدست آورده است. در همین بازی، بازیکن ها می توانند پس از عده آوری کارت های گوناگون دارای نیز به رقابت بپردازند. کارت های این بازی در قسمت مارکت داخلی بازی قابل خرید کردن و فروش هستند.

Hash Rush

بازی هش راش یک بازی ارز دیجیتال دیگر است که بر اساس بلاکچین اتریوم توسعه و گسترش داده شده است. در همین بازی بازیکنان کار کشته هستند محله و وضعیت خود را بسط دیتا و از آن دفاع نمایند. در مکان های خاصی از بازی نقاطی ذیل تیتر رگه های کریستالی وجود دارد که بازیکنان می توانند از آنها کریپتوکریستال استخراج نمایند.

 

کریپتوکریستال ها میزان دارایی های مهم همین بازی به شمار می روند. علاوه بر این، همه اقلام موجود در بازی به صورت توکن های یکتا ارائه شده و قابل خرید کردن و فروش هستند. اعضا قوی خواهند بود دارای فروش آن ها به به دست آوردن سود پرداخته و یا این که حیاتی خرید دارایی های بازیکنان دیگر حالت خویش را در بازی بهبود ببخشند.