آمازون کانادا یک مرکز روباتیک در نزدیکی اتاوا افتتاح کرد


آمازون کانادا افتتاح جدیدترین مرکز روباتیک خود، YOW3، در Barrhaven، انتاریو را جشن می گیرد. YOW3 تنها مرکز در نوع خود در کانادا است و یکی از پنج مرکز در سطح جهان است.

هدف آن ایجاد بیش از 2500 شغل و ایجاد فرصتی برای کارمندان در کنار فناوری جدید است.

این مرکز جدید و پیشرفته، هزاران شغل در اتاوا ایجاد کرده است. من مطمئن هستم که ما بر روی این شتاب ایجاد خواهیم کرد و به جذب سرمایه‌گذاری و شغل از دیگر شرکت‌های جهانی ادامه خواهیم داد و شهرت اتاوا را به عنوان یک مرکز تدارکات و توزیع ایده‌آل تقویت خواهیم کرد.» شهردار جیم واتسون گفت.

YOW3 حداکثر 20 میلیون مورد را در یک زمان ذخیره می کند و بیش از 2.6 میلیون فوت مربع در چهار طبقه را در بر می گیرد.

ربات های ROBIN، RWC4 و Kemit آمازون هر کدام برای بهبود تجربه کارمندان با افزایش ایمنی و بهره وری طراحی شده اند:

رابین: یک بازوی رباتیک که می تواند بخش بندی، درک، دستکاری، شناسایی و قرار دادن یک بسته را روی یک ربات مرتب سازی کند. این کار با حمایت از کارمندان با وظایف تکراری به بهبود تجربه کارکنان کمک می کند.

RWC4: یک بازوی رباتیک که قطعات، واحدهای لجستیکی مرکز تأسیسات آمازون را مرتب می کند مقصد و پالت می سازد.

کیمیت: واگن برقی که وسایل خالی را در سرتاسر تاسیسات یدک می کشد و می تواند سرعت و مسیر خود را در صورت نیاز تنظیم کند.

هارش خیتان، مدیر عملیات منطقه ای آمازون کانادا گفت: با استفاده از روبات ها، می توانیم به کارمندان در کارهایی که شامل بلند کردن سنگین یا حرکات تکراری است کمک کنیم. ما فناوری را با هدف افزایش ایمنی، بهبود تجربه کارکنان خود و ارائه به مشتریان خود به صورت آزمایشی و پیاده‌سازی می‌کنیم.»

سایر فناوری‌های موجود در این مرکز شامل ایستگاه‌های بسته نیمه خودکار ساخت کانادا، بیش از 12 کیلومتر تسمه نقاله و ایستگاه‌های ذخیره نیمه خودکار است.


منبع: night-sky.ir

حتما بخوانید:
کفش نایک - خرید و قیمت کتونی نایک اصل - اسپرت برند

دیدگاهتان را بنویسید