آمازون به دلیل شیوع COVID Prime Day را در کانادا و هند به تعویق می اندازد


آمازون به دلیل شیوع اخیر COVID-19 در تأسیسات خود در منطقه انتاریو پیل ، رویداد بازاریابی Prime Day خود را در کانادا برگزار کرده است.

به گزارش کانادا پرس ، در اطلاعیه فروشندگان گفته شده است که این تعطیلات برای محافظت از سلامتی و ایمنی کارکنان اعلام شده است.

هفته گذشته ، بهداشت عمومی پیل بر تعطیلی جزئی تأسیسات آمازون در برامپتون نظارت کرد. هفته گذشته دو مرکز اعدام آمازون در منطقه Peel در انتاریو مطلع شدند قبل از اینکه با دستور کار جدیدی تا حدی تعطیل شوند. CTV News گزارش داد که یک افسر پزشکی منطقه Peel ماه گذشته بخش 22 را صادر کرده و خواستار بسته شدن پنج یا بیشتر موارد جدید COVID-19 به مدت 10 روز به منظور جلوگیری از گسترش ویروس شده است.

روز نخست آمازون 2021 در ژوئن سال جاری برگزار می شود. اگرچه نسخه سال گذشته این رویداد سالانه به دلیل همه گیری جهانی به ماه اکتبر موکول شد ، خرده فروش همچنان موفق به افزایش 45.2 درصدی فروش جهانی نسبت به سال 2019 شد.

چندین مرکز اجرای آمازون در منطقه Peel ، غرب تورنتو واقع شده است. منطقه Peel یکی از بالاترین سطح مثبت COVID-19 را در کشور دارد. ده مرکز از 16 مرکز عملکرد کانادایی آمازون در انتاریو واقع شده است.

کانادا تنها کشوری نیست که آمازون رویداد خود را برای روز اول به حالت تعلیق درآورد. این شرکت در تاریخ 6 مه به CNBC تأیید کرد که در حال متوقف کردن رویداد دو روزه با تخفیف در هند است ، جایی که پرونده های COVID-19 در هفته های اخیر به شدت جهش کرده است. آمازون تاریخ برنامه ریزی شده دیگری را برای هیچ یک از کشورها ارائه نکرده است.

حتما بخوانید:
سال مرور: موارد اصلی برای 20 قسمت از گفتگوهای CMO


منبع: night-sky.ir

دیدگاهتان را بنویسید