آشنایی کامل با قهوه هات چاکلت گانودرما/09109483228

شکلات داغ قارچ Reishi GANOHERB، کاکائو واقعی مخلوط با عصاره ارگانیک گانودرما لوسیدوم، طعم شکلات ملایم، بدون گلوتن، 0.74 اونس (15 عدد) مخلوط شکلات داغ Reishi از پودر کوکا درجه یک و پودر قارچ Reishi 100% ارگانیک ساخته شده است. این بسته کاکائوی داغ و خوشمزه برای انرژی دادن به شما در طول روز کاری یا تعطیلات ایده آل است. طعم عمیق لوکس و بافت صاف 100٪ بدون کافئین. 100% کاملا طبیعی ساخته شده با شکلات واقعی 15 ساشه انفرادی ترکیبات اصلی: شکلات Reishi از پودر کوکا مرغوب و پودر طبیعی Reishi تهیه می شود. قارچ Reishi ارگانیک دارای گواهی USDA ما 100٪ به صورت ارگانیک در کوه Wuyi کشت می شود. در هر وعده فقط 90 کالری و 2 گرم چربی دارد. مخلوط خوشمزه: شکلات Reishi از خوشمزه ترین شکلات ساخته شده و با کمی تلخی از قارچ Reishi مخلوط شده است. اثرات قارچ گانودرما لوسیدوم: قارچ ریشی به خاطر آن معروف است عملکردهایی مانند رفع خستگی، تقویت سیستم ایمنی و آرامش اعصاب. این مخلوط خوشمزه برای انرژی بخشیدن به شما در طول روز کاری یا تعطیلات ایده آل است.

قهوه قارچ به عنوان جایگزین سالم تری برای قهوه معمولی، دارای عصاره قارچ دارویی و فواید سلامتی مضاعف ستایش می شود.

 

اگرچه در حال حاضر یک ترکیب قهوه مرسوم است، اما این مفهوم بسیار جدید نیست.

 

به گفته منابع آنلاین، قارچ در فنلاند در طول جنگ جهانی دوم، زمانی که دانه های قهوه در دسترس نبود، به عنوان جایگزین قهوه استفاده می شد. همچنین تاریخچه گسترده ای از استفاده آشپزی و دارویی از قارچ در کشورهای آسیایی، به ویژه برای طب چینی، به دلیل فواید تغذیه ای و سلامتی آنها وجود دارد (منبع 1، منبع 2، منبع معتبر 3).

حتما بخوانید:
قیمت تیرآهن در جغتای

 

این مقاله به شواهد موجود در مورد قهوه قارچ نگاه می کند و یک ارزیابی تخصصی از فواید سلامتی ادعایی آن ارائه می دهد.

 

شکلات داغ Reishi: چگونه آن را در خانه درست کنیم [با بررسی محصول]

22 ژوئن 2022

هیچ چیز مانند یک فنجان شکلات داغ در یک روز سرد وجود ندارد. اما آیا می دانستید که می توانید قارچ های دارویی را به فنجان کاکائو داغ خود اضافه کنید؟

 

Reishi و شکلات برای هماهنگی کامل هستند.

 

در این مقاله در مورد طرز تهیه هات چاکلت قارچ ریشی در خانه صحبت خواهیم کرد. به علاوه، ما برخی از برترین محصولات تجاری شکلات داغ Reishi را معرفی خواهیم کرد.

 

فواید نوشیدن هات چاکلت ریشی چیست؟

شکلات داغ Reishi نه تنها این پتانسیل را دارد که شما را در روزهای سردتر گرم کند یا روز شما را به عنوان جایگزینی برای قهوه شروع کند، بلکه این نوشیدنی خوشمزه می تواند از سیستم ایمنی بدن شما نیز حمایت کند و خلق و خوی شما را نیز تقویت کند!

 

قارچ ریشی فواید زیادی برای سلامتی دارد که شمارش آنها تقریبا غیرممکن است. پس چه چیزی را در مورد این نوشیدنی خوشمزه دوست ندارید؟

 

قهوه هات چاکلت گانودرما

 

 

دیدگاهتان را بنویسید